Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges e vagy nem?

Lehetséges e vagy nem?

Figyelt kérdés

A kisfiamnak édesanyám vett egy elemes macit, ami tanítja a színeket és az ábc-t. A gond ott kezdődik, hogy egy hétig semmi baj nem volt vele játszott vele szerette. Egyik este viszont sírva szaladt át, hogy fél. Bementem, hogy bent aludjak majd kisidő után a maciból furcsa hang jött ki, mintha valami ilyesztő halk nevetés lenne. Azonnal kivettem az elemeket, aztán vissza feküdtem de később ugyan úgy a maciból hallottuk a kisfiammal. Azt hittem megboldondultam, vagy halutcinálok ezért elmondtam a férjemnek, aki szombaton bent aludt ahogy én is. De ő is hallotta azt az érdekes hangot, azóta a maci a pincébe van egy dobozba. De ma, ahogy lementem a csizmámért ugyan úgy hallani, azt a fura hangot?


Kérdezem nincs benne elem még is mi lehet ez?


Megszálta valami a macit?


Anyukám is aggódik végülis ő vette, aki ért az ilyen szellemi dologhoz mit javasol?



2020. okt. 18. 23:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
Készíts róla videót, mert elég hihetetlennek tűnik. Sosem értettem az embereket, akik nem csinálnak róla felvételt, gyanús, hogy csak kitaláltad az egész történetet.
2020. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%

Annabelle tesója.


Ha raksz fel videót, akkor segítek.

2020. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

2 es vagyok.

9 es, nem hallottál olyat, hogy vannak akik kitalálnak történeteket?


Ha van video, akkor elhiszem, és segítek.

Gondolom egy sima macirol van szó, nem egy egyedi, teddy mackórol, amit előszed szám alapján.

2020. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%

szia,

ha a kérdés komoly akkor lehet van a maciba valami okkult vagy olyan tárgy amihez valami nagyon negatív dolog,

az én javaslatom az volna, hogy vigyétek el egy paphoz hogy áldja meg szentelt vízzel és akkor biztos kiderül, mi volt vele..plusz az ima addig Istenhez.. Üdv.

2020. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindjárt mágiára, szellemekre, meg hókusz-pókuszra gondolni. Valszi hogy volt még annyi töltés a maciban, hogy elem nélkül is működött..


Majd ha sok furcsaság történik nálatok, akkor kezdhetsz el gondolkozni olyan szinten, mint ahogy ezt a témát indítottad. De az ilyen esetek iszonyú ritkák. Túl sok filmet néztél..

2020. okt. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező! Mi van a macival?
2020. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%
Kamu volt
2020. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%
Mint az osszes tobbi ilyen story.
2020. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
71%
Lehet.... , és a kérdés kíírásával +3 pontot kapott amivel emelte a felhasználói fiókja szintjét.😏
2020. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
70%
En tokre ateltem. Basszus de ijeszto.
2020. nov. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!