Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik szerelmi kötést csináltat...

Akik szerelmi kötést csináltattatok, nem érzitek mennyire erkölcstelenek és gonoszak vagytok?

Figyelt kérdés
Állítólag szerettek valakit, és mégis képesek vagytok tönkretenni az életét.
2020. nov. 17. 16:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem, én nem használom, csak tudom hogy kell alkalmazni. És nem tudhatod hogy ő belül mit érez. Egy átok sosem pozitív.
2020. nov. 17. 17:32
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
És mondjuk ha az illető nek tetszünk, de nem szerelmes belénk és ennek hatására megismer minket és végül tényleg még jobban megszeret?
2020. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
A szerelmi kötés feketemágiának minősül. Másnak és magadnak is ártasz vele, szép kis ledolgozandó karmát kreálva. 👏👏👏
2020. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az exem pontozott le? 2-es voltam :-)
2020. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
87%

"Állítólag szerettek valakit,"

Nem szeretik a valakit. Magukat szeretik.

2020. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A 15-nél,a 'pont" ..lelki békére és tiszta lelkiismeretre csak Isten segítségével van lehetőség.. Semmi más nem törli el tisztán a lelkiismeret furdalást, azaz a bűnt.

Minden ilyen mágia stb. a démonok műve.


De az őszinte ima semlegesíti ezeket a hatásokat és az őrangyalok is nagyon sokat segítenek, főleg ha bíznak bennük.

Isten áldjon mindenkit minden jóval!

2020. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!