Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha szerelmi kötést csináltatta...

Ha szerelmi kötést csináltattam kb.1 hete, de meggondoltam magam, a negatív gondoaltaimtól ugye megsemmisül az egész?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 19:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Sot, a vilagegyetem is megsemmisul ennyi ostobasagtol.
2019. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
hát akkor így jártál - vissza fog ütni
2019. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Jólvan, nem az érdekel hogy visszaüt, hanem így is teljesül vagy sem.
2019. aug. 6. 19:54
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
gőzünk sincs, és ha jól utána gondolunk, nem is érdekel. Gaztettnek mindig meglesz a visszahatása, ez tudható.
2019. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én alapos utánagondolás nélkül is megmondom, hogy nem érdekel, hogy titeket nem érdekel, szóval ugorjunk, ezzel itt nem érsz el semmit, az ovis flegmasági versenyt nem itt tartják. Aki olyat tud írni, ami tényező, azt szívesen veszem! :)
2019. aug. 6. 20:14
 6/25 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Ilyenkor is szükséges már az oldalás, de vannak olyan típusú kötések, melyek nem oldhatóak, ezt figyelembe kell venned. Nem ilyen egyszerű, hiszen ha a pozitív/negatív gondolatoknak ilyen ereje lenne, nem lenne szükség a kötésre.
2019. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%
Az első már megírta neked a választ. Ez az egész butaság, tehát értelemszerűen ne várj értelmes választ. Nem létezik sem szerelmi kötés, sem semmi ilyen egyéb misztikus marhaság.
2019. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Kinel csináltattad ? Lehet egy csaló volt és nem kell aggódnod. Privibe is írhatsz:)
2019. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%

"Ez az egész butaság, tehát értelemszerűen ne várj értelmes választ. Nem létezik sem szerelmi kötés, sem semmi ilyen egyéb misztikus marhaság."


Én csak azt nem értem, hogy a szkeptikusok mi a fszt keresnek itt - nekem eszem ágában sem lenne energiát fecsérelni az engem nem érdeklő témákra és bele sem olvasok, nemhogy még ide xarjak....


Kérdező!


Szerintem is függ attól, hogy ki, hogy csinálta, mert ha egy kókler, akkor úgysem teljesül, de ha komoly, akkor bizony oldani kell - ha egyáltalán lehet...!


Felejtsétek már el ezt a szerelmi kötésesdit!


NE akarjatok senkit az akarata ellen kényszeríteni, mert abban sosincs köszönet!

2019. aug. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
41%
Remélem fekete esküvőt csináltattál, mert attól nem szabadulsz soha :-D Itt az élő példája a felelőtlen, buta embernek aki istent akar játszani de végül ő szívja meg.
2019. aug. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!