Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan vehetem észre ha...

Honnan vehetem észre ha szerelmi kötést tettek rám? Illetve azt úgy is lehet ha nem is ismer az illető csak látásból?

Figyelt kérdés
2 hónapja új munkahelyen van egy pasi akivel csak szemezgetünk, annyira nem illünk összecsak néha köszönünk egymásnak és ennyi. Egy hete kB majd még veszek érte ha meglátom, de attol is ha csak rá gondolok. Nem lehet, hogy ilyen kötés tett rám?
2020. nov. 23. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Gyógyszert bevetted ma?
2020. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem még
2020. nov. 23. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van valami mert egyszer én rám is tettek ilyet és egy olyan emberrel keltem és feküdtem le este a gondolataimban akitől szó szerint undorodok a mai napig. Gyűlölöm. Hála istennek 3 hónap alatt elmúlt. Nem mondom hogy a te esetedben ez van, csak azt hogy létezik ez a jelenség az biztos
2020. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Austin33 ***** válasza:
47%
Sziasztok! A mai napig ,hajnalokba szívdobogással tűzdelve zihálva ébredek,mert egy nő tett rám valamit! Ugyanis 2 hete történt velem hogy egy nő gondolattal megerőszakolt Én pasi vagyok.A mai napig küzdök vele
2020. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Jó napot kívánok! Ezt hívják szerelemnek.
2020. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!