Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik szerelmi varázslat?

Létezik szerelmi varázslat?

Figyelt kérdés
komolyan kérdezem... természetfeletti erő, amely előidézi a szerelmet...
2007. dec. 18. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Állítólag létezik, igen. Engem is meglepett. A tv ben volt róla szó még anno az rtl-en, Magyarországon is él egy ilyen(v több) ilyen wodo-val foglalkozó emberek, akiknek van wodo babájuk, meg igazi koponya, stb.Azt állította ez az ember, h egy bizonyos összegért bárkit( akár a kedvenc színészed is) magunkba bolondíthatunk, távolságtól függetlenül is. Meg egy nőröl is szó volt benne, aki állítólag ezzel a módszerrel kötötte magához a férjét, amai napig együtt vannak... Nem tudom h igaz e ez a dolog, mindenesetre érdekes.
2007. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
93%
A fenébe, ha én ezt 15 évvel ezelőtt tudom!!!!
2007. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
88%

Mielőtt ilyesmihez folyamodnál... gondolj bele...

képzld el azt, hogy az a személy akitől a leginkább irtózól, ugyanezt teszi veled. Vagy abba, hogy miféle boldogság az ahol a másik nem a saját akaratából, nem önmagadért szeret, hanem a kötés miatt.

Bele lehet piszkálni botor módon a szellemvilág dolgaiba de hatalmas árat fizetnek érte akik ilyesmivel élnek.

2007. dec. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
88%

Van,igen.

Aki kicsit jobban ért a dolgokhoz a tudja is,h hogyan.Egyszer egy boszorkány szerelem varázst rakott egy szellemgyógyászra.(aki egyábként sötét mágus,és majdnem áttört a lelke sötétsége egy tiszta lánytól,de eldobta magától a lányt,mert félt a tiszta szerelmétől)Szerencsére időben észrevették,és a srác kapott egy olyan védővarázst,amitől minden ilyen varázs visszaszáll a küldőjére.

Ez egy példa,h ilyenekkel ne játszuk.Tanuld meg,h a varázslat benned van!

2007. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
86%
Ha hiszel benne, létezik...:-)
2007. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
88%
Nem tom én nem hiszek a természetfeletti do, dolgokban de egyszer egy gót lány szugerált és akkor nem tom de éreztem valamit ami nem zavar volt, mintha tényleg csinált volna velem valamit nézett és szinte keresztül rajtam...
2007. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
12%
Persze meg a láthatatlan rózsaszín unikornis is létezik, csak még nem látta senki. Nincs természetfeletti erő, sem ilyen, sem másmilyen. Aki ilyesmiben hisz, az vagy akaratgyenge, vagy beteg.
2008. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
85%

Igen. De tudni kell használni. Ha valaki még csak nemrég hallott erről először, annak nem ajánlom, hogy megpróbálja. Emellett ha hozzáértőtől kér ezügyben segítséget... Hm. Sok a sarlatán. Nem javaslom azt sem.

Persze próbálkozni lehet. :)

2008. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
89%
Igen léteznek bár még nem próbáltam. A közel múltban egy barinőmnek szerettem volna segíteni így de aztán rájöttem hogy az nem lenne tiszta a fiúval szemben hiszen nem saját akaratából cselekszik ha sikerül. Érdemes inkább a saját auráját használnia az embernek mert úgy biztosabb :)
2008. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
90%
igen létezik. hidd el értek a témához, és a varázslat abban segit hogy két ember alapvető vonzalmát egybehozzák. varázslok akik tényleg azok, nem kamuk, ők azt mondták, hogy elöször megnézik a két ember auráját hogy egymásba huzhatok e, ha igen akkor meglehet csinálni a varázslatot, mert a két emberben megvan az a másik iránt ami a szerelemhez kell, igy csak abban segit hogy egymásra találjatok, vagy hogyha egy srác gyáva a kötés segit neki lépni és igy összejön a lánnyal aki a kötést csinálta és nem azért jön vele össze mert addig nem tetszett neki hanem azért mert addig nem mert lépni de az alapvető vonzalom megvolt. nos viszont at is megleeht csinálni hogy ha két ember auráját nem lehet összehuzni vagyis nem ajánlatos meglehet csinálni csak bonyodalmasabb és a varázslok nem is nagyon válalják, mert zür lenne belőle, a srác belédszeretne mert a kötés tartja, de te viszont hamar kiszeretnél belőle, de őt már nemtudnád lerázni, leveheted ugyan a kötést de nehezebb levenni mint megkötni. ha viszont magadnak akarod megcsinálni a kötést, ha helyesen csinálod akkor nincs vele gond, viszont levenni már több kell és lehet nem sikerülne, viszont a kötésnél is ha hibázol akármiben, például nem helyesen huzod fel a kört, vagy épp a szellemet amit a másik világból hivtál nem küldöd vissza vagy épp nem zárod le a kört és az energiát nem teszed vissza jól a földbe akkor komoly árakat fízetsz érte.amit írtam nem hülyeség ismerek olyanokat akik maguknak kiprobálták és bejött nekik. és legfőképpen ez hit kérdése hogyha nagyon hiszel valamiben akkor a tudatod befogadja és a tested ugy cselekszik, de ez már egy másik téma, tehát sok kel ahhoz hogy jól vágezd el, a legfontosabb hogy hinned kell abban ogy te azt a srácot megkapod, mert ha avrázslat közben nem elggé hiszel benne akkor hoába probálkozol nem fog sikerülni a varázslat.ha valakit érdekel még atéma irjon e-mailt.
2008. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!