Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy dolgozod fel mentálisan,...

Hogy dolgozod fel mentálisan, hogy neked ebben a silány szellemi szintű, beteg világban van a helyed?

Figyelt kérdés

Sok spirituális filozófiát olvastam. Nos az összes tanítás szerint fejlődünk. Viszont sajnos azért élünk ebben a pöcegödőrben itt a Földön a többi selejttel, mert velük vagyunk egy szinten. Ha körbenézel ez eléggé elszomorító. Hogyan lehet ezt mentálisan feldolgoznia egy fejlett léleknek?


Az rendben van, hogy fejlődünk életeink során. Mindíg tanulunk valamit. Viszont ha megnézed ezt a világot a sok begyepesedett 2 bites agyúval te/mi is ilyen szinten vagyunk hiszen nem lennénk itt. Hogy lehet ezt feldolgozni?


Ott vannak pl a tudósok, akiket értelmesnek tartanak számon, miközben vegyifegyvereket. Nobel-díjas is mérgesgázt adott az emberiségnek, ami az I.világháborúban rengeteg embert vakított, gyötőrt meg. Nem is beszélve az atombombáról. Ezek a bambalények ráadásul materialisták, ostobaságokban hisznek, még a szellemet sem képesek érezni. Mégis hogyan lehetünk mi fejlett spirituális entitásoke gy szinten ezekkel?



2021. jan. 11. 14:25
1 2 3 4 5
 21/46 Angel3000 ***** válasza:
48%
Szia! Az elfogadás elvèn, mert nincs más választásunk. Ha már leszûlettûnk az Anyagi világba, kènytelenek vagyunk elfogadni amit elôirnak nekûnk, mert nincs más választásunk. Mindenki tudja ez a szint a legnehezebb, itt mindent meg lehet èlnûnk, a betegsègeket, a fájdalmat, az örömöt, a gyötrödèst, az èlvezetet, a sirást, nevetèst, stb. Vannak emberek, akik nem tudják feldolgozni, ezèrt depresszóba esnek, de vannak akik, valamilyen szinten fel tudják dolgozni ezt az egèsz lètet.
2021. jan. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
76%
Úgy hogy elfogadod Te sem vagy több másabb a többieknél. Nem vagy az hidd el. Mindenki más úton jár és ha ezt így szépen elfogadod hogy mindenki egy más úton jár akkor jobb lesz a közérzeted. Nem biztos hogy a másik degenerált, de ő is a saját fejletségi útján jár ezen a bolygón. Ha engedi és benne vagy annak a degeneráltnak az útjában akkor még segíthetsz is neki. Ha nem vagy benne akkor örökre úgy marad talán ahogy van. Nem tudni. De az biztos hogy senki nem különb a másiknál. Csúnya ez a degenerált szó... És minden más jelző is. Ne hidd hogy több vagy fejlettebb a másiknál mert nem igaz. Másképp kell ezt nézni.
2021. jan. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy élmény, tapasztalat. Beleélhetem magam vagy nem. Nem dönthet senki helyettem.
2021. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
69%

nehezen,


mert nem az a baj ,hogy nagy az Isten állatkertje ,


hanem, hogy alacsony a kerítés.

2021. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
94%

erre a hasonlatra én úgy tudnám mondani, hogy olyan mint egy gigantikus cirkusz.



Melyben mindenki a maga életében a porondmester.

2021. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem elég szábalmas, hogy szükségünk van egy ezotéria kategóriára.


Szerintem nem pöcegödörben él az emberiség jó nagy része.

Lehet még nem jártál külföldön, esetleg nyugat felé.


Engem igazán aggaszt, hogy mindennapos dolgokba emberek bizonyítékok nélkül belemagyarázzak a hókusz-pókuszt.

Érdekes, fejlettebb országokban a vallások és ilyen ezós baromságok nagyon alacsonyban vannak a népességben és ott is csak moderált formában.


Miért megyünk a tudósokig?

Feltaláltuk a pattintott kő baltát és egymás agyába vágtunk favágás helyett.

Elsősorban nem a tudósok gyártottak vagy nem akartak gyártani fegyvert.


Az hogy a tudásnak két éle van, ez inkább a valóságról árulkodik, mintsem az emberekről.

Minden azok döntések akiknek a legnagyobb szavuk van.


Szóval ha nem akarsz valami értelmes pontot írni, hanem keseregni a semmin és felsőbbrendűnek tüntetni magad, akkor ajánlom hog, nem kell megint kiemelni a kérdést.

2022. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kérdésed! Fontos megjegyezni barkinek is képzeljük magunkat, nem vagyunk többek jobbak a többieknél! Pontosan ez a lényeg! Mindenki a saját maga útját járja de mind egy úton haladunk!
2022. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jelenleg sokan a mindegy úton haladnak mintsem mind egy úton. Bár az is egy út.
2022. aug. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
69%
Nehezen
2022. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
78%
Majd ha érzés szinten megjön, hogy a selejtet is érdemes lehet szeretni, akkor esetleg feljebb juthatsz egy magasabb szintre. Addig viszont itt a helyed köztünk kedves barátom.
2022. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!