Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy dolgozod fel mentálisan,...

Hogy dolgozod fel mentálisan, hogy neked ebben a silány szellemi szintű, beteg világban van a helyed?

Figyelt kérdés

Sok spirituális filozófiát olvastam. Nos az összes tanítás szerint fejlődünk. Viszont sajnos azért élünk ebben a pöcegödőrben itt a Földön a többi selejttel, mert velük vagyunk egy szinten. Ha körbenézel ez eléggé elszomorító. Hogyan lehet ezt mentálisan feldolgoznia egy fejlett léleknek?


Az rendben van, hogy fejlődünk életeink során. Mindíg tanulunk valamit. Viszont ha megnézed ezt a világot a sok begyepesedett 2 bites agyúval te/mi is ilyen szinten vagyunk hiszen nem lennénk itt. Hogy lehet ezt feldolgozni?


Ott vannak pl a tudósok, akiket értelmesnek tartanak számon, miközben vegyifegyvereket. Nobel-díjas is mérgesgázt adott az emberiségnek, ami az I.világháborúban rengeteg embert vakított, gyötőrt meg. Nem is beszélve az atombombáról. Ezek a bambalények ráadásul materialisták, ostobaságokban hisznek, még a szellemet sem képesek érezni. Mégis hogyan lehetünk mi fejlett spirituális entitásoke gy szinten ezekkel?



2021. jan. 11. 14:25
1 2 3 4 5
 31/46 NTBS ***** válasza:
42%
Próbálom kizárni a külvilágot.
2022. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
80%
Én néha irigylem az ilyen embereket, mert úgy bele tudják élni magukat dolgokba. Néha halottnak érzem magam lelkileg. De amúgy kerülöm a kommunikációt az ilyen emberekkel, nem akarok belegabalyodni a baromságaikba, szeretem őrizni az elmém tisztaságát.
2022. nov. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
44%
Ahhhj, ezen eskü röhögtem XDDDD. Bocs, a föld télleg szutyok, de ez.... Ahh
2022. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
68%

A világ máshogy működik, mint nézed.

Az összekötések dúsabbak. Ne igy nézd a szinteket, mint most, mert ellentmondáshoz fogsz jutni( lásd a kérdésed kiváltó okát).


Úgy dolgoztam fel, hogy megértettem, miért van.


Inkább szolgáld őket, ha már itt vagy.

2022. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
57%
Én ördögöket űzök ki Krisztus nevében. Így. Van bőven.
2022. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Sok sikert az előrevetített jövődhöz:


[link]



Én megyek a másik úton..

2023. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
74%
Meg kell találni azt amièrt ideküldtek!
2023. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanulási folyamat ez. Látnod kell mit kerülj el, hogyan hozhatsz helyre, vagy ronthatsz el dolgokat.silány?….. a minősítés is helytelen dolog. Tudnod kell szeretni, elfogadni ezt a szintet is.
2023. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is „primitiv“ vilàgban élûnk! Nem könnyû elviselni, de mégis muszàj, nincs màs vàlasztàsunk. Teljesen a Materialista dolgokròl szòl minden! Az emberek elvadultak, kiégtek nem tudnak màr jòzanul gondolkodni csak az erôszak van a fejûkbe és az öldöklés. Sajnos eltûnt az élet csodàlata és élvezete még a hallottakat emlékét se becsûlik sokan, nem àllitanak semmi sirt se nekik, ilyen alacsony szintre sûllyedtek.
2023. ápr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindenki látja silánynak vagy primitívnek a világot. A világ egy tükör, mindenkinek más. Van aki pokolnak látja van aki mennyországnak, ezek vannak legkevesebbet, a többiek ezek átmeneteiben látják. Ki milyennek látja, azon a szinten van.
2023. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!