Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést szeretnék...

Szerelmi kötést szeretnék milyen hatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
tehát egy nős férfit szeretnék magamhoz kötni( tudom tudom gerinctelenség stbstb) de szeretem,őis engem tegyük fel ha sikerül,milyen hatások szállhatnak vissza? Mert ugye a jó is,a rossz is vissza száll.

2021. febr. 26. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltasd meg, ott a bűnbánó cetli, azzal tudod magad mentesíteni a karma alól. Ha nem jött össze a kötés legfeljebb veszel egy párdarabot. Csak írd le, hogy milyen hatásai, és mellékhatásai vannak a szerelmi kötésnek.
2021. febr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha Lumpsluck profrsszornál elég jó valaki, akkor kiérdemli a Félix felicist. Azt megissza, így sikeres lesz mindenben. A másik variáció, ha figyelsz bájitaltanon és megtanulod a módszert, hogy hogyan készíts szerelmi bájitalt.
2021. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem érdemes itt feltenni ilyen kérdést.

Engem is foglalkoztatott ez a téma és hirtelen kétségbeesetten kapkodva belefutottam néhány kóklerbe.

Le is húztak keményen.

Később a kitartásom által megcsináltam magamnak a kötést.

Nem zárom ki a lehetőségét annak hogy egy harmadik személy is el tudja végezni ezt,bár naz én türelmem és pénzem elfogyott,hogy ilyen-olyan "mágusokra"költsek.

Maradt ez: ha jó munkát akarsz,csináld magad.

Grimfox jól írja,az esetek többsége,egy ilyen beavatkozás után,egy hátad közepére sem kívánt kapcsolat.

Kivétel is van,azonban elenyésző.

Röviden és tömören válaszolva a kérdésedre: zsákbamacska,erős rizikóval.

Elengedni könnyebb és tanulságosabb.

2021. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!