Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfiak milyen nőket...

Skorpió férfiak milyen nőket szeretnek? Nehezen lesznek szerelmesek? Könnyen szakítanak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 14:55
 1/3 anonim válasza:
Ezt nem lehet megmondani erről a sors dönt,az hogy ki milyen nehezen lesz szerelmes az ember függő ,valaki hisz a "szerelem első látásra" és van aki majd csak évek múlva jön rá hogy "és ez a nő végig itt volt a szemem előtt és most jöttem rá" a szakísról meg mint minden emberről legyen az skorpió vagy bármilyen ami nem megy az nem megy azt nem kell eröltetni
2016. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blade Bone ***** válasza:

Háát, leírom milyen lányba vagyok szerelmes. :) Ő mindig kedves, barátságos és megértő, de ugyanakkor játékos és nőies is, sokszor viselkedik nagyon cukin ami még nem azaz idegesítően sok, szóval tudja hol a határ, amit határozottan be is tart. Céltudatos, nagyon is, és felnézek rá ami egyrészt ösztökél is, hogy jobb legyek, mert szeretek versengeni :D persze ezt csak finoman, hogy észrevegyék én is jó vagyok. Másrészt meg, mivel versengő típus vagyok, szeretem az új kihívásokat, ami nem más partnerre irányul, hanem a megújulásra, szóval a ha partnerem meg tud újulni mindig, az nagyon vonz. :) Könnyen szerelembe tudok esni egyébként, nagyon hamar és tartósan is, de viszont úgy igazán talán csak egyszer... Ami viszont kis időbe telik, mert szeretem ismerni az igaz oldalát annak, akit választok.

Ha megszűnik a rajongás, vagy bizalom a másik iránt, pl hazugság vagy félrelépés végett, akkor nagyon hamar szakítok, mert ha nem érzem magaménak a másikat, nincs is értelme az egésznek.

2016. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mivel jómagam is skorpió vagyok.Szerelmes igen könnyen leszek,általában sokáig is tudok szeretni valakit Anélkül hogy kapcsolatban lettem volna vele (rekord:5 év)

A skorpiókra általában igaz,hogy érzelgős társat választanak maguknak.Bár én elég fiatal vagyok.Általánosítva (saját,és olvasás után) a skorpió Férfiak szeretik a csinos,szép,de okos nőket egy kis magabiztossággal/vagy az ellentétjével.

2016. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!