Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék komolyabban varázslá...

Szeretnék komolyabban varázslással foglalkozni tudtok ehhez jó oldalakat, könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
komoly válaszokat kérnék
2010. aug. 19. 11:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Varázslás nem létezik. Vagy bűvészkedést akarsz, vagy mágiát. A mágia meg nem az, hogy előhúzol egy fehér nyulat a kalapból. Erre születni kell. Itt olyan erők használatáról van szó, amiről a szkeptikusok, ateisták, materialisták és realisták nem is mernek gondolni!
2010. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az agykontrollt én is ajánlom az jó...
2010. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia!

Ahhoz,hogy varázsolni tudj,egy varázsige sikerüljön..ahhoz úgy kell születned..akár hány éves vagy..

És ha az 10000-ből 3-man születnek így.. a varázslást nem lehet eröltetni..gyakorolni..

Azért mondják legtöbben hogy nem lehet varázsolni..mert ők ÁTLAGOK mint a legtöbb ember a földön...

és számukra nagyon nagyon nagyonfurcsa ha valaki pl:tárgyakattud mozgatni..varázslattal..

pedig ha úgy születsz nagyon könnyű..

jah és úgy soha nem fogsz tudni varázsolni ha Pl azt mondod : "abraka dabra csiribá csiribú emelkedjen fel a váza" meg úgy sem lehet mint PL:Harry Potterben..varázspálcával hadónászni és közben mondani a varázsigét....ez így nem fog menni az tutkó még ha beletartozol a 3 rendkívülibe..hanem ahhoz nagyon nagyon nagy koncentrállás kell és nem kell sem varázspálca..sem varázsige..csupána puszta akaratod koncentrállásod ...attol függ mennyi idős vagy..nekem egészen pici koromba(kb 7-9 éves sehettem)nagyon kellt koncentrálni ahhoz is hogy egy papírgalacsint megmozgassak egy kicsit..ahogy nőttem egyre könnyeben ment minden nem kellet annyira beleszakadni a koncentrálásba..ha egyszer sikerül..akkor már könyeb..mert elhiszi az agyad hogy egy temészetfeletti ember vagy gyerek...vagy :)

Ki lehet próbálni ha 18 év alatt vagy és úgy próbállod ki akkor még nem késő..

Ha esetleg sikerülne..akkor íjr jaah és akk ÜDV A "CSAPATBAN":) Remélem Segítettem :)

Puszi:

26/L

2011. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Miskolc.Repülőtéri Tescó mögött van 1 nagy domb.Na ott lehet mágiát tanulni (jóslás,varázslatok,bájitalok stb) Ott szoktunk gyakorolni.Ha bővebben érdekel írj ide és válaszolok
2012. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!