Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van közöttetek boszorkány?

Van közöttetek boszorkány?

Figyelt kérdés

Van közöttetek boszorkány ? Ha van kéremszépen adja meg az msn címét privát üzibe mert engem is érdekel a dolog .

De az oldarra is kiírhatjátok az msn címeteket . vagy valamit hogy tudjak beszélni valamelyikőtökkel


ÉRTELMES VÁLASZT VÁROK


2010. aug. 20. 16:02
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
38%
I'm Hermione Granger and I can help you.
2010. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim válasza:
52%
Én meg egy dzsinn vagyok
2010. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Rólam többen mondták hog yaz vagyok, olyanok akik jártasak a sátánizmusban, igazából nem tudom ezt mit takar, egyébként szellemidézés során is ezt válaszolta egy szellem, mármint hogy az vagyok

nem tanulok és fogalmam sinc smiből áll érdekelnek most próbálok letölteni egy előrébb ajánlott könyvet...kevés sikerrel.

2010. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
A leghasznosabb magyar oldal - e témában: [link]
2010. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
23%
Én vérfarkas vagyok. Most nagy röhögést váltok ki az emberekbből, de aki akarja elhiszi, aki nem akarja, az nem. Ennyi.
2010. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha azt gondolod hogy "boszorkánynak" lenni móka és kacagás,hogy hirtelen jutsz nagy hatalomhoz,anyagi javakhoz,akkor tévedsz.

A Mágia útja rögös és hosszú.Akármennyi könyvet is olvasol el,soha nem leszel "boszorkány".Bár,ma már mindenki annak hívja magát,aminek akarja....


Ha még ezek után is érdekel,keress meg privátban.

2010. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Te rám célzol, utolsó?!
2010. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:
55%
Hát uram szerint néha az vagyok DDD
2010. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Igen engem még mostis érdekel a mágia.

Meg amugyis magyarországon is vannak boszorkány és varázsló egyesületek de nemtudom hol . De már halopttam párrol . És a varázslás lehetséges .Csak koncentrálni kel és kimondani a varázsigét és kel hozá diófa pálca és nemmindegy mijen

2010. szept. 22. 14:19
 40/47 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, szerintem kezdjük az alapoknál: Kit értesz pontosan boszorkány alatt?


Mert ma már annak számít a telefonos jós is, és a wicca-követő is(noha azok nem úgy értelmezik a mágiát, mint varázslatot), szerinted mit jelent boszorkánynak lenni?


19:21-nek üzenem, hogy hülye. A boszorkányság nagykönyve a wiccáról szól, hiába van "boszorkányként fordítva a szó. A kettő ugyanis a tévhit ellenére nem ugyanaz.

2010. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!