Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van közöttetek boszorkány?

Van közöttetek boszorkány?

Figyelt kérdés

Van közöttetek boszorkány ? Ha van kéremszépen adja meg az msn címét privát üzibe mert engem is érdekel a dolog .

De az oldarra is kiírhatjátok az msn címeteket . vagy valamit hogy tudjak beszélni valamelyikőtökkel


ÉRTELMES VÁLASZT VÁROK


2010. aug. 20. 16:02
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
68%
szeretlek harr
2010. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
50%

"És a varázslás lehetséges .Csak koncentrálni kel és kimondani a varázsigét és kel hozá diófa pálca és nemmindegy mijen"



Könyörgöm írj még valamiket, az egész család itt fuldoklik a röhögéstől mellettem.

2010. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
se pálca, se varázsige nem kell hozzá, de kell műveltség és elmebeli fejlettség, ami kicsit magasabb az átlagnál ( tehát több, mint 100-as IQ...)
2010. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 Harrr ***** válasza:
76%

Te vagy az első, aki ebben a témában szeret, de megértem!

Varázslatos vagyok... hopp... ez itt nem a legjobb szó :D

2010. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Üdv, kedves kérdező!

Először is; Nem ajánlom neked a boszorkánykodást. Lehet, hogy mondjuk tinifejjel ez nagyon menő lehet, de ha belekezdesz és olyan problémával kerülsz szembe, amivel egyedül nem tudsz megbírkózni és segítséged sincs, akkor bizony már nem mindig tudsz kiszállni.

Másodszor; Hiányos kissé a kérdés alatti szövegecske. Ha tényleg komolyan gondolod az egészet, akkor egy pár mondatos indok jó lett volna mellé. Gondold magad egy boszi helyébe...Te írnál olyannak, aki talán csak menő akar lenni a barátai között? Nem hiszem... Ha mondjuk egy fokkal komolyabb okaid vannak, akkor mindjárt megfontolja az ember/boszi, hogy talán pötyögjön neked.

Bocs a kritikáért...csak jött. Kérdésedre válaszolva; Igen, van. Én speciel az vagyok, de nem adnám meg a címem.

1. Nem tudom az indokaid, szándékaid

2. Magam is "diák" vagyok csupán. Messze állok még attól, hogy én tanítsak.

3. Ha nagyon szeretnél, akkor önerőből is eljuthatsz egy szintig. (Én is így kezdtem)

2010. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
Engem is érdekelnek az ilyen dolgok !
2010. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Tudod mit add meg a lakcímedet majd küldök hozzád egy helyes cigány jósnőt! Egyenesen Mátraverebélyből :)
2014. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!