Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Okkultizmusban jártas személy...

Okkultizmusban jártas személy mesélne nekem Beliálról?

Figyelt kérdés

Ezo, spirituális témákban úgy érzem, vagyis úgy éreztem a mai napig, hogy képben vagyok. Olyan formában várnék válaszokat, hogy ki Ő, kik vannak még mellette, hogyan van jelen az asztrál világban, akár az eredete is érdekelne.

Megkérnék mindenkit, hogy, mint tárgyilagos infó átadás kezelje a témát. A kérdésre vonatkozó véleményeket, (értem itt ez alatt, ami nem a kérdésre kapcsolódó válasz, vagy nem a témájához) azt mellőzzük.



2021. ápr. 10. 19:48
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

A fekete tükör új volt. Köszönöm a válaszod.

Azóta sikerűlt olvasgatnom a témában, de maradt még egy kérdésem. Viszont gondolom, hogy kimeríthetetlen lenne a téma.

Akik megidéznek egy transzcendens lényt, azok kérnek valamit tőle, és akár ők is tőled? Vagy, hogy működik ez. Ja, és megéri ez?

2021. ápr. 12. 16:03
 12/34 anonim ***** válasza:

Változó.

Attól függ ki az az adott lény.

Saját tapasztalatokból tudok csak beszélni így az én esetemben két verzió áll fent. Vagy megkapod amit akarsz és nem kell adnod semmit. Vagy pedig egy próbán kell átesned. Ezen a próbán konkrétan tisztában vagy vele, hogy vagy sikerül vagy meghalsz. Ha sikerül akkor megkapod amit akarsz. Szerencsére eddig sikerült. :D

Olyan, hogy kértek volna valamit konkrétan még nem volt.

2021. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Te jó ég!:)
2021. ápr. 12. 17:20
 14/34 A kérdező kommentje:
Ehhez már kissé szkeptikusan állnék, de nyitottan. Hogyan zajlott le?
2021. ápr. 12. 18:08
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem ha szkeptikus vagy :D

Ez olyan dolog, hogy csak az tudja aki látja, és a legjobb ha meg is tartja magának. Ezeket az élményeket felesleges megosztani mert az emberek vagy hülyének néznek vagy pedig csak simán úgysem hiszik el. Én jelenleg azért nem foglalkozom vele mert dolgozni járok stb., és rendes életet akarok élni. Ha ezzel is foglalkoznék akkor fent áll a lehetősége, hogy megőrülök, nem alszom ki magam stb., ezért meg is értem azokat akikkel ez történt. De jelenleg normális életet élek. :3


A próba, hogyan zajlott le?

Hát azt nem könnyű leírni de a lényeget megpróbálom.

Maga az érzés olyan volt mintha egy motorral mennél az autópályán szembe sávban és hullámozna az út. :D

Csak itt a takarót kellet megfognom. Addig kellet tartanom amíg abba nem hagyja és ha elengedem akkor nem tudom mi történt volna. Elmesélt egy mese szerű történetet és közben ennek illően húzgálta a takarót, de úgy mintha a tenger hullámozna egy nagy viharban. A lényeg, hogy nagyon nehéz volt megtartani. Majd miután kiálltam ezt a próbát megszorította a nyakamat és elindult teljesíteni a kérésemet. Majd felkeltem. Itt egy konkrét dolgot kértem tőle. De ez nem egy egyszerű álom volt. Tudod az amikor ugyan ott felébredsz félig ahol tényleg fekszel és mintha valóságos lenne történnek az események. Számomra az volt a valódi bizonyíték ennél a jelenségnél is, hogy miután felébredtem is éreztem, hogy itt van. Ezen kívül soha nem volt halálfélelmem még. De amikor egy ilyen erős fenyegető aura lengi be az egész épületet és tudod ha megmozdulsz bajod lesz az para. A kezei érintését még órákig éreztem. Majd egyszer csak eltűnt a fenyegetés érzés és minden más is. Viszont ő nem egy ismert démon volt, hanem csak egy entitás vagy valamilyen kóbor démon. :D

Amikor olyan démonnal találkozok aki a grimoárban is szerepel az teljesen más. Egy csepp erőt nem érzek belőlük. De ha kell kifejtik az erejük de koncentrálva és céltudatosan. Nem így össze vissza, hogy ijesztgessenek az erejükkel. Ráadásul velük lehet beszélgetni is. Ehhez is kell egy tapasztalat, hogy rendesen működjön a kapcsolat.


Remélem érthető a dolog. :D

Aztán aki hiszi hiszi, aki nem nem. Vagy pedig lehet rá sima állomként is tekinteni, de rajtam kívül senki sincs itt aki ez megtapasztalta ezt az élményt így valójában mindegy is.

2021. ápr. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod, és, hogy rászántad az idődet. Teljesen megértelek, hogy akármennyire elképesztő dolog is már, nem alkalmazod. Lehet az emberi létünk sem arra való feltétlen, hogy a földön túli lényekkel tartsuk a kapcsolatot. Vagy, ha mégis, akkor sem így alakult ki az emberiség, hogy ezt elfogadónak tartsa.

Viszont azt megszeretném osztani veled, hogy ébredésben alvás után volt már tapasztalatom. Amikor sikerűlt tudatosnak maradnom egy álomból ébredtem fel direkt, amiről azt hittem, hogy valóság. Természetesen olyan, mint egy álom. Csak mégis a szobámban ébredek. Másodszor pedig szintén felébredtem, az annyira valósághű volt, hogy fel is ébredtem a valóságban ijedtemben. Jelenleg ezt gyakorlom, és azt, hogy az asztrál utazás folyamatánál is megmaradjon a nyugodtságom, és ne aludjak be.


Az idézés folyamata annyiban áll, hogy a megidézendő lényre gondolunk? És itt már jönne egy filozófikus kérdés, hogy mennyire bölcs dolog ez, hogy tőle kérjünk bármit is. Persze attól függ, mire használjuk. Ezért is nem érezném azt jelenleg, hogy szükségem lenne rá, mivel nem a tiszta tudatom kívánná.

2021. ápr. 13. 08:27
 17/34 anonim ***** válasza:

Nekem csak az a célom, hogy rájöjjek az igazságra. Mi az ami létezik? Mi az ami nem? Tényleg annyi lenne amennyit a biblia leír? Vagy az hamis és a valóság mást takar? Ezekre csak ezen keresztül lehet valói választ találni. Ha mi teszünk érte és kutatunk. Most egy ideje nem is éllek ezekkel a dolgokkal de amint elértem az életembe azt a szintet, hogy nyugodtan teljenek a mindennapjaim mindenképp komolyabban bele megyek.

Az asztrális kivetülést és az ezekhez kapcsolódó dolgokat próbálgatom én is azért néha néha. Asztrális kivetülést még nem sikerült így simán elérnem, csak alvásparalízis közben egyszer. Amióta próbálgatom elérni a paralízis állapotot azóta többször is sikerült már. Egy ilyen állapotban kéne megpróbálni az asztrális kivetülést és lehet rögtön működne. Persze a tudatot rá kell hangolni mert mikor paralízisbe kerülök mindig az köt le, hogy milyen érdekes, hogy nem tudok mozogni hiába akarom. :D

Ha a tudatomat irányítanám közben a kíváncsiságom helyett kíváncsi vagyok működne e.


Én nem azért idézek démont, hogy kérjek tőle valamit, hanem, hogy láthassam. Nem is feltétlen idézés amit csinálok inkább imádság. Egy őszinte kérés felé. Ezután szinte egész biztos, hogy valaki eljön hozzám. Ezidáig két olyan személy jelent meg akit ismerek is. Legalábbis feltételezem, hogy ők lehetnek mert a leírásuk csak hozzájuk illik valamennyire. A többiről sose találtam semmi információt. Tényleg inkább ilyen zavaró entitások lehetnek akik csak úgy oda pofátlankodnak ilyenkor.

De ők is lenyűgözőek még ha gonosznak is tűnnek vagy azok ténylegesen. :D

2021. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, hogy még ezzel én is várni fogok.:) Még mentálisan sem érezném magam késznek, hogy ilyen helyzeteket a tudatommal kezelni tudjak. De mindenképp kihagyhatatlannak találnám az életemből. Azt a részét meg pláne, hogy ilyen tudatszinteket érjek el. Azért persze mindennap teszek.

Van két film, amit ajánlanék, ha még nem láttad. Az egyik 2020as parapszichológiai tanulmányokkal foglalkozik, Emberfeletti 2020 a címe, a tudatalattink rejtett képességei, mintha ez az alcíme. Telekinézis, távolbalátás stb. ilyen témákban kísérletezek. A másik meg a Fázis című film, amiben én is leírtam a tapasztalataimat. Annak ellenére, hogy az utóbbit te gyakoroltad, szerintem még érdemes megnézni. Mindkettő fent van youtubon.

Nagyon örülök, hogy válaszokat találtam a kérdéseimre.:)

2021. ápr. 13. 12:05
 19/34 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 13. 12:07
 20/34 anonim ***** válasza:

Megnéztem a fázist.

Nem is gondoltam, hogy ébredés után van rá lehetőség. :D

Mindenképpen kipróbálom majd. Neked sikerült azokkal a módszerekkel?

(Nézem a másikat is)

2021. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!