Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Okkultizmusban jártas személy...

Okkultizmusban jártas személy mesélne nekem Beliálról?

Figyelt kérdés

Ezo, spirituális témákban úgy érzem, vagyis úgy éreztem a mai napig, hogy képben vagyok. Olyan formában várnék válaszokat, hogy ki Ő, kik vannak még mellette, hogyan van jelen az asztrál világban, akár az eredete is érdekelne.

Megkérnék mindenkit, hogy, mint tárgyilagos infó átadás kezelje a témát. A kérdésre vonatkozó véleményeket, (értem itt ez alatt, ami nem a kérdésre kapcsolódó válasz, vagy nem a témájához) azt mellőzzük.



2021. ápr. 10. 19:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
28%
Egészen pontosan mi érdekel róla?
2021. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Hogyan tekintenek rá azok a személyek, akik felvették a kapcsolatot vele? Kinek írnák le őt.

Mi a szerepe a létben?

Vannak-e még hozzá hasonló enitansok, lények, lelkek, tudatok, ott, ahol ő van? Ha igen kik, és nagyon röviden kik ők.

Ha tudsz ajánlani bármilyen könyvet ahonnan több infót tudhatok meg, akkor szívesen fogadnám.

2021. ápr. 10. 20:49
 3/34 anonim ***** válasza:
44%
Belial az Ószövetség szerint egyenlő a Sátánnal, néhány történet hiedelem szerint azonban külön lényként, szellemként írja le. Beliál a hazugság és a csalás gonosz szelleme. A kapzsiság és árulás sem áll messze tőle. Bizonyos hiedelmek szerint ő volt az, aki megszállta Júdás apostolt, hogy elárulja Jézust, ő szállta meg Káint, ő volt a Légió. Beliál hatalmas és gonosz szellem, nehéz neki ellenállni. Látható alakja az angyalokhoz hasonlóan csak akkor van, ha ő is akarja. Képes bármilyen formában megjelenni a Földön. Legyőzni csak Mihály arkangyal képes. Imádsággal, böjttel és az Istenbe vetett hittel távol lehet tartani. Eredetileg ő is angyal lehetett, aki Lucifert követve Isten akarata ellen lázadt.
2021. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Wikipédiát én is olvastam, és nem a Biblia formájában érdekel..
2021. ápr. 11. 06:42
 5/34 anonim ***** válasza:
13%
Hmm akkor mi érdekel??A divatsátánisták által kitalált baromság??Hmm akkor leírom neked:Egy kedves kis ENTITÁS/direct nagybetűvel,mostanság mindenre ezt használjátok/aki egy egy gyönyörű mezőn szögdécselve virágot szed az embereknek.Imádnivaló huncut kis ördög.Ám nem..tudod magad is a választ,csak nincs agyad hogy felfogd.
2021. ápr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Édesisten nyugi:))). Lehet rosszul tettemn fel a kérdést. Nem a divat sátánizmus érdekel, de a keresztény szövegekben nagyon sok mindent nem tudok elfogadni. És szerintem pár okkultista sem feltétlen.
2021. ápr. 11. 08:35
 7/34 anonim ***** válasza:
37%

Mi sátánisták se tudunk többet némelyik démonról csak azt amit olvasunk róla. Lehet vele kapcsolatot teremteni és megérdeklődni személyesen is, de akik ezt teszik 100% hogy nincsennek fent gyakorin. Tudom ez sem válasz a kérdésre bocsi. Amit nem a saját magad tapasztalsz azok többsége hülyeség lesz. :/

Ha biztos érdekel akkor tegyél érte 😁

2021. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
59%
Még véletlen se tegyél érte,kapcsolatot meg pláne nem próbálj létrehozni.
2021. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Az érdeklődésemna téma iránt még fennmaradt. Viszont köszönöm a segítő válaszokat.

Semmi esély arra, hogy részletesebben lássam el infókkal magam a témában? Angol hitelesebbnek tűnő fórumokról tudtok, melyeket ajánlanátok?

Ez az idézés dolog is olyan szempontból foglalkoztat, hogy a spiri vagy ezo téma milyen magyarázatot ad rá? Asztráltest? Szimplán transz állapot, vagy méllyebb meditáció?

2021. ápr. 12. 07:52
 10/34 anonim ***** válasza:

Erre is több módszer létezik de kérdéses melyik működik.

Számomra az alvásparalízisen történő kommunikáció vált be.

Ez az a szint amikor mindent láthatsz.


De ami szerintem még működhet és érdekesnek hangzik az a fekete tükör.

Persze itt is kell egy nyugodt meditált állapot.

2021. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!