Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Okkultizmusban jártas személy...

Okkultizmusban jártas személy mesélne nekem Beliálról?

Figyelt kérdés

Ezo, spirituális témákban úgy érzem, vagyis úgy éreztem a mai napig, hogy képben vagyok. Olyan formában várnék válaszokat, hogy ki Ő, kik vannak még mellette, hogyan van jelen az asztrál világban, akár az eredete is érdekelne.

Megkérnék mindenkit, hogy, mint tárgyilagos infó átadás kezelje a témát. A kérdésre vonatkozó véleményeket, (értem itt ez alatt, ami nem a kérdésre kapcsolódó válasz, vagy nem a témájához) azt mellőzzük.



2021. ápr. 10. 19:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez a képzeletünk.

A démonok és a velük lévő kapcsolatok már másik téma. :3

Nem hiszem, hogy mindkettő egy dolog lenne, de az biztos, hogy lehet befolyásolni a történeteket egy ilyen tudással a hátunk mögött bármi legyen.

2021. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Nem semmiképpen nem egy. Talán nem is egy témakör. Viszont nem hinném, hogy egyenértékű lenne a fázis állapot a tudatos álommal. Nekem direkt módon még nem sikerűlt, de, ahogyan írtam is, csak az kevésbé érthető:). Volt egy álmom, ahol összevesztem valakivel, hogy hagyjon aludni, mert tudatosan akarok álmodni. Majd felébredtem, ahogy a filmben is mondták, és a szobámban voltam, volt egy személy a másik

szobában, akit tudtam, ha ott fog lenni, akkor ez egy álom. És úgy is lett. Majd kimentem az ajtón, majd az útra, beszéltem valakivel, és végig tudtam, hogy álom, de mondhatni semmi álombeli nem történt, amiről amúgy feltűnt volna. Ha nem lettem volna tudatos, valószínűleg semmi sem történik. Ezért érdekes.

A második pedig álomból álomba ébredés. Sajnos rosszul végeztem el, pár álomtesztet és valóságnak hittem az 10cm-es bogarat az ágyamban.:) majd felébredtem, de téves ébredés volt, és ott annyira összezavarodtam, hogy az előző mégis álom, hogy onnan fel is ébredtem a valóságba. Vagyis legalábbis itt vagyok most ebben.:)

Ahogy a Fázis című filmet megnéztem, aznap éjjel történt az első eset. Azután csalódás volt, hogy nem nagyon akar működni, de szinte minden helyzetben próbálok álomtesztelni. Már amiben tudok, és tudom, hogy azért nem jön össze egyszerűen, mert még van jónéhány olyan helyzet, amelyben élőben is megfeledkezek a tesztelésről.

2021. ápr. 13. 17:04
 23/34 anonim ***** válasza:

Na nekem most sikerült véletlenűl elalvásnál egy ilyen fázis állapot szerűség. Megpróbáltam még 2x tudatosan előidézni és újra sikerült.


Ugyan abban az ágyban ébredek mint amiben elalszom de az már egy álom és ott akarok a fázisba kerülni. Tehát az egész valóságosnak tűnik mert ugyan ugy van minden ahogy lefeküdtem es azt hiszem, hogy sikerűlt paralízisbe kerülnöm amiből próbálok kitörni, hogy a fázisba kerüljek. Tehát egy álomban sikerűl paralízisbe kerülni és azon belül majdnem kiszállni a testemből. Mondhatni a fázis ilyen dupla álomnak tűnik.


Annyit kell csinálnom hogy egy pózban fekszem és próbálok kitalálni egy történetet ami közben merülök el. (elég fáradtan) pl.: A tengerparton két nő beszélget es azon gondolkodom miket mondanak egymásnak. Közben mélyülök el, közelitek az elalváshoz. Majd mikor érzem, hogy elalszok próbálom a kezemet úgy mint a videóbab mozgatni. Tehát csak tudatosan ugy, hogy valójában nem mozgatom. Ekkor visszakerülök az ágyamba és sokkal jobban erzem az egésznek a menetét, ahogy próbál a "lelkem" kiszakadni a testemből. De közben történhetnek olyan dolgok mint a paralizisbe. Pl beszélt hozzám valaki a sötétből míg en koncentrálom arra hogy a fázisba kerüljek. Tehát ha alapból megtudom különböztetni, hogy már mikor az ágyamban vagyok az már álom akkor elérem azt a szintet ami a cél.


Bocsi a sok hibáért csak éjszaka telorol irom :D

Remélem ez igy érthető akit érdekel.

2021. ápr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Azután nekem is sikerűlt még.:) Tudatos álomból egy tánc közben akartam kikerülni a testemből. Azért táncoltam abba a tudatos álomba, mert azelőtt gyűjtögettem valami tárgyakat, majd mikor leesett, hogy álom, akkor megtudtam, hogy felesleges, majd mentem élményt szerezni.:) Amikor az ágyamban felébredtem, megfogtam a telefonom, és éreztem, hogy valami fura. Akkor esett le, hogy a fázisban vagyok. Majd kimentem az udvarra, és azon voltam, hogy fényhez kerüljek, mert sötétült el minden. (Az azt megelőző tudatos álmomban sikerült napot teremtenem az égre) A fázisban elkezdtem énekelni a süss fel napot,(fogalmam sincs, hogy hogy jutott eszembe, de innen tudom, hogy tényleg tudatos volt, mert évek óta nem is hallottam azt a dalt), gyötrelmes hangom van, de meglepődtem, hogy milyen gyönyörűszépen énekeltem ott. És szimplán élveztem, hogy ott lehetek. Akkora élmény volt:)

Ma reggel is a fázisba ébredtem, de annyira rosszul aludtam, hogy felmérgelődtem, majd mikor felébredtem a valóságban, akkor esett le, hogy hupsz.:)

2021. ápr. 24. 17:57
 25/34 Laylah ***** válasza:
54%

17.: "Tényleg inkább ilyen zavaró entitások lehetnek akik csak úgy oda pofátlankodnak ilyenkor.

De ők is lenyűgözőek még ha gonosznak is tűnnek vagy azok ténylegesen. :D"


Ennél jobban én sem tudtam volna megfogalmazni. Egyszerre ijesztőek és lenyűgözőek. :) Akivel én találkoztam, az ismerősömet szállta meg laza 2-2,5 órára, és Belialnak adta ki magát. Az első élményem az volt, hogy majdnem magam alá csináltam a félelemtől, olyan érzetem volt, hogy az egész szoba tele van szenvedő lelkekkel, és őket egy nagy hatalmú valaki irányítja. Aztán eltűnt a kíséret, és az ismerősöm fura lett, itt kezdődött az egész. Közben az isteneimtől kaptam támogatást, és Gábriel is tiszteletét tette, ami azért volt vicces, mert nem hittem a létezésében. A végére egész jól elszórakoztam a démonnal, jót beszélgettünk, mondhatni. Nagyon meg akart nyerni magának, de az a fennkölt arisztokrácia nagyon tetszett a mozdulataiban.

2021. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Ezt mégis hogy hoztátok össze? Valami szertartás által?
2021. máj. 3. 18:26
 27/34 Laylah ***** válasza:
Nem, csak beszélgettünk barátokként, éjjel. Ő is benne van/volt ilyen dolgokban, jobban mint én akkoriban, és egyszer csak elővett egy fekete gyertyát és miközben meggyújtotta, annyit mondott nekem, hogy bemutat valakinek. Már ez is fura volt tőle, aztán nem is volt önmaga a következő órákban. Nem nagyon emlékezett utána részletekre, és az idő múlását sem érezte. Engem egyszer tudott megszállni valami démonszerű (az én hibám volt, védtelenül hagytam magam szándékosan), és tényleg én is úgy tudnám leírni, hogy ilyenkor olyan, mintha elájulnál és nem tudod, mennyi idő telt el.
2021. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Huh hát ez durva sztori. Köszi, hogy megosztottad.
2021. máj. 4. 08:34
 29/34 anonim ***** válasza:
Hát nekem fura, de végülis az, hogy én nem tapasztaltam ennyire közvetlen dolgot nem jelenti, hogy kamu xD
2021. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"...nem a Biblia formájában érdekel.."


Fogni egy karaktert a judeo-keresztény tradícióból, majd azt mondani, hogy az nem érdekel ahogy a judeo-keresztény tradíció írja le azt a karaktert, amelyik onnan lett kiemelve egy kicsit ellentmondásos szerintem, kövezzetek meg...

2021. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!