Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikerülhet mágiával nős...

Sikerülhet mágiával nős férfit megfogni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 14:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%
Hát azzal nem de egy bomba test az sokat dob a dolgon.
2021. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem szeretem őt, ő sem engem. De azért a kötést megcsinálnám.
2021. ápr. 17. 14:50
 3/36 anonim ***** válasza:
97%
Inkább az agyadra kérj agymágiát.
2021. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 alletta ***** válasza:
90%
ez szerinted normális viselkedés kérdező?
2021. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Tudom hogy totál semmi értelme. Csak agyalok rajta. Semmi sem történik az életemben. Senkinek sem kellek. El vagyok keseredve, mármint nem csak azért mert nincs párom, hanem mert egész életemben csak szenvedtem, pedig jó lelkű ember vagyok. Sokkal jobb életet érdemelnék.
2021. ápr. 17. 15:17
 6/36 alletta ***** válasza:
100%

a boldogságot egy nős férfitől várod, aki nem szeret, és te sem szereted?

ne haragudj, de ez tényleg butaság.

mondjuk én nem hiszek az ilyenekben.


remélem idővel megtalálod párodat, akivel szeretetben éltek majd.

2021. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
93%
Ha már ezotéria rovat akkor legyünk kicsit ezotérikusak. Ha van is ilyen mágia és sikerül is a terved akkor is a karma megbüntet majd. Egyébként, bár magadat jólelkű emberként jellemzed, egyáltalán nem vagy az. Jólelkű ember nem akarja mások életét feldúlni, nekik fájdalmat okozni. Te képes lennél tönkretenni egy házasságot a saját önző érdekeid miatt. Egy olyan embert akarsz magad mellé láncolni aki iránt nem is érzel szeretetet, szerelmet. Ez lenne a boldogság amire vágysz? Nem inkább az, hogy találkozol egy férfival, szépen lassan megismeritek egymást, egymásba szerettek és közös jövőt építetek? Mindezt szívből jövően, nem mágiával, varázslattal manipulálva a másikat. Millió egyedülálló férfi van, én is az vagyok meg a baráti köröm nagy része szintén az. Gondolom hogy a te környezetedben is így van ez. Nem igaz hogy nincs egy olyan ember az ismerőseid között aki alkalmas lenne társnak, ezt egész egyszerűen nem tudom elhinni. De ehhez a való életben kellene lépéseket tenned, nem a természetfelettitől várni a sorsod jobbra fordulását.
2021. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Grimfox ***** válasza:
100%
Ha jó lelkű ember vagy, nem teszel tönkre egy házasságot egy olyan férfiért, akit nem is szeretsz, és főképp nem mágikus módszerekkel. Ez háromszorosan is az ellentéte annak, amit jólelkűnek definiálhatnál. Szerencsére a te esetedben még mágikus módszerekkel sem működne.
2021. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

De akkor miért akarod őt megfogni, ha te se szereted, ő se, és még házas is?

Belém egy házas szerelmes..

Mondtam neki, én nem leszek az, aki miatt felbomlik egy házasság.

2021. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyet tesz az másik ember szabad akarata ellen cselekszik.

Elérheted hogy beteljesüljön, de meg lesz az ára is..

2021. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!