Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikerülhet mágiával nős...

Sikerülhet mágiával nős férfit megfogni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 14:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
78%

Elemezzük ki!


"A" verzió meg csinálod a kötést egy olyan emberre aki téged is taszít magyarán nem szereted aztán az uriember elkezd utánad menni mindenhova mindenhova viszed a kis kosárkádat és már neked lesz kellemetlen a saját kötésed mikor már lassan a 300-ik kosárnál tartasz és egy jó darabig annyira megutálod ezt hogy a mellé becsatlakozó udvarlóknak mindnek kosárkát adsz majd egyszer csak jön az igazi, akivel minden klaffol na de utánad koslat a szerencsétlen szerelmi bűbájban lévő pasi utána a felesége utána a gyerekei utána az udvarlók és ott ámulsz az igazival hogy már többed magaddal jártok és azt sem tudod hova meneküljetek.


"B" verzió


Nem csinálsz hülye szerelmi kötést baromság az egész, akkor se ha tetszik hanem jó lelkűként hagyod hagy élje nyugodt házas életét és te is hagyod hogy rád találjon a szerelem.


Taszítóak az ilyen emberek akik ilyet csinálnak.


Legyél inkább ennek ellenkezője.

2021. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
52%

Meglehet igézni.

Félmeztelenül kell dobolni egy sámán-dobon a háza (vagy lakása) előtt, közben azt kell mondogatni, hogy UWU UWU UWU meg UFTI-GUFTI természetesen hangosan. Garantáltan működik, és egy cseppet sem fognak hülyének nézni.

2021. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mágiával inkább egy kis észt "fogjál" magadnak, kérdező.... :))))
2021. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
100%
Ez ugye csak vicc?
2021. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A házasság sokkal nagyobb mágia, mint amit akármelyik démon tudna csinálni.Azt Isten kötötte meg. Szét nem választhatja semmi.
2021. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

12/. Ez jó volt. :D

Nem csinálok ilyet, csak gondolkodtam rajta. Egyébként láttam hogy rengeteg ilyen kérdés van, sokan akarnak kötéseket csinálni. Én csak azt akartam hogy lássák a faluba hogy én is kellek valakinek. Tudom, ostobaság. :D Dehát az ember ilyen. Én is csak ember vagyok. Habár nem akarok élni, az isten ezt akarja, hogy éljek. Semmi jóval nem áldott meg engem annak ellenére hogy jó lelkű vagyok. A romlott embereknek viszont mindenük megvan.. Én szenvedésre vagyok itélve, pedig soha semmi rosszat nem tettem. Semmire sem vittem a jóságommal. Ezért az ember ilyenekre gondol keserűségében.

2021. ápr. 17. 18:44
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
16. Nagyon röviden, azért nem mennek a dolgaid mert kevésre tartod önmagad. Pesszimista program fut benned amin viszont lehet változtatni. És a jó hír hogy mindenkinek van esélye megtalálni a hozáillő társat ha valóban szeretné. Jó ember és rossz ember mindenkinek mást jelent, ez tulajdonképpen csak egy téves gondolat.
2021. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Bohóckodás meg hókusz pókusz helyett menj oda hozzá aztán mondd meg a frankót
2021. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Az egód nem a barátod.
2021. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó lelkű lennél nem tennéd tönkre szándékosan más életét kérdező. Ilyet csak a gonosz emberek csinálnak.
2021. ápr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!