Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell szerelmi kötést...

Hogy kell szerelmi kötést csinálni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Hányszor kérdezed még meg?
2021. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Minden héten van ilyen kérdés és minden héten válaszolnak is rá, hogy ne tedd!
2021. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
26%
Jezusom de gázzak vagytok szegénnyel. Hogy lehettek emberteken köcsögök....
2021. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
2 vagyok. Az most miért gáz, ha felhívom a figyelmét, hogy számtalan kérdés íródott már ki erre a témára és ha először megnézi ezotéria kategóriában, hogy minden második kérdés ez, akkor onnan tud informálódni. Nem csak kérdés felvetésre való ez az oldal, hanem információ szerzésre is.
2021. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Akkor sem mondanám el, ha tudnám. Mindenki el kezdene csinálni. Szánalmas nyomorékok vagytok, akik ilyet akartok csinálni. Kutasd ki magadnak, guglizzál.
2021. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod elrontani magad és mások életét (dzsedilegyintés)
2021. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Na jó, elmondom. A kávéjába keverj a véredből. Vagy ha teázik akkor a teájába. Állitólag ez működik. Ha nő vagy akkor a menzesz véredből. Tessék.
2021. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Istenem egyes emberek szánalmasak.... tettem már fel egy kérdést ezzel kapcsolatba is. Keressétek meg arról szol hogy a baratnőm csinált ilyen szart és a lenyege hogy meg akarom tudni milyen kötés van. Ebbe q kérdésbe levan irva az is hogy én nem akarom ezt mivel félek hogy rossz karmát hozzok be... nem arulja el hogy mit csinalt és hogy. Én csak féltem... és h megismerem a fajtáit es hogy mi jon ki utan és az oldását az jo lenne. Ha mar folyton hulyesegeket csinal legelabb valaki mentse meg
2021. ápr. 24. 21:55
 10/16 A kérdező kommentje:
A helyes irásba meg nyugodtan kössetek bele.
2021. ápr. 24. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!