Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik, hogy láttam álmomban,...

Létezik, hogy láttam álmomban, hogy hova került a halála után?

Figyelt kérdés

Meghalt sajnos a cicám, akivel nagyon szerettük egymást, akivel az első perctől fogva megvolt a szimpátia. Viszont sajnos 1 hónapja elhunyt, miután elaltatta az állatorvos, úgy temettem el, hogy az egyik pólómba csavartam be, mert nem akartam, hogy egyedül legyen a föld alatt.


Aznap éjjel viszont álmomban láttam, ahol egy háznak a teraszán áll, egy erdőben, nem volt ég, helyette csak aranyszínű fények voltak, nem volt se szél, se semmilyen hang, pusztán nyugalom. És az érzés is más volt, sokkal másabb volt az érzés, mint bármilyen álom esetében, a mai napig élesen emlékszem a képre, az egész szituációra, a nyugalomra, a fényekre, az érzésekre. Voltak már álmaim, és ez nem olyan volt.


2021. máj. 13. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem, hanem csak nagyon hiányzott és ezért álmodtál vele
2021. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Igen, bizony előfordulhat. Az álmok nem mindig csak az "agy" termékei.
2021. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2, honnan veszed, hogy nem?
2021. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Látható, és meglátogatható, de ez tudatosan azért nagyon sok gyakorlással jár.

Ha nagyon biztos vagy benne hogy ez történt, akkor azt tudom elképzelni hogy a felsőbb éned fellebbentette neked a fátylat egy rövid időre, és lehetővé tette hogy ezt lásd, ajándékként.

A felsőbb én általában álmokon keresztűl szokott segíteni, de lehet voltak már máskor is érdekes álmaid.

2021. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Halálközeli élményt átélőek is arról számolnak be hogy az élmény élesen és tökéletesen megmarad. Talán kicsit kiléptél a testedből és kaptál egy üzenetet
2021. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Ez egy kicsit meseszerű lesz :)

Néha látom kérdésként itt azt, hogy születik a lélek...na pontosan így :)

A "lélek" legelőször az állatvilág és növényvilág fejlettebb egyedeinél jelenik meg, egy nagyon hosszú fejlődés utána, amikor megjelenik az öntudatosság, vagy pedig egy fejlettebb lény identitással ruházza fel olyan mértékig, hogy öntudatossá válik.

A cicusoddal akkora nagy szeretet/szerelem volt egymás iránt, hogy túllépett az állatvilág falka és ösztön szintjén felruháztad a lélek "lehetőségével". Személyiséget segítettél adni neki, öntudatosságot, és ezzel "kiérdemelte" a lelket, cica-halála után magasabb - 3 denzitásban születhet meg, immár test/tudat/ -és lélek együtteseként.

Ha ez száz éve történik, talán emberi születést kapott volna ide, de jelenleg az itteni tér-idő már a 4. denzitásban halad, már nem alkalmas egy "friss" lélek első élettapasztalatainak megkezdésére, és sok ezer éves útjára, ezért a galaxisunk egy másik alkalmas bolygóján kezdhette meg az új -és első életét....neked köszönhetően.

A felsőbb éned mutathatta meg ezt neked vígaszként és kicsit jutalomként :)

2021. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SZücsöm ***** válasza:
6 Azért elég meredek ilyen témában valamit ennyire részletesen és biztosan állítani.
2021. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, igazad van...írtam is hogy meseszerű lesz :)

Általában több aspektusból is felvetik a lehetőségeket, teljesen jól és alaposan, szkeptikusan, vallásosan, tudományosan, stb.

Én most mást választottam.

Ez egy szubjektív élmény, ami kimondottan egy embernek szólt, számomra/számunkra csak egy kedves álom.

Kérdező, szerinted mese amit írtam? Mit gondolsz?

2021. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!