Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol tudok találni olyan...

Hol tudok találni olyan embert, aki pénzért elátkozna nekem valakit?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy butaság, és őszintén szólva nem is hiszek benne, hogy működnek ezek a dolgok, de egyszer az életben hajlandó lennék fizetni érte. Úgy vagyok vele, hogy legrosszabb esetben nem fog működni, és veszítek egy kis pénzt, nem nagy ügy. És nem valószínű, de ha mégis sikerülne, megszabadulnék egy embertől, aki hosszú ideje megkeseríti az életemet, szóval érdemes lenne kipróbálni.

2019. júl. 17. 21:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Küldöm a számlaszámom privátban.
2019. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Frabato vagy Vito segít
2019. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Ne tedd! Keress más megoldást!
2019. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon súlyos következménye lehet, nehogy megtedd!!!

Egy boszorkánytól hitelbe kértem átkot az egyik "barátomra", a legsúlyosabbat kértem, gondoltam mért is ne, úgysem történhet meg az.

Egy hétre rá a gyomorrák elvitte.

Azóta átkozom az egész dolgot és lelkifurdolásból minden hétvégén kijárok a koporsójához. Szörnyű érzés!!!

2019. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

#4

Ne aggódj, semmi közöd a halálához.

A gyomorrák nem egyik napról a másikra alakul ki, és visz el valakit.

2019. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%

Jól mondod, ez tényleg butaság.

Csak gondolj bele, ha ez működne, pl. Orbán már biztos nem élne...

2019. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Orbán (is) le van védve. Már nagyon-nagyon régóta.
2019. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#6, pont ezt mondom. Hülyeség az egész. Ha működne az átkozódás, nemcsak Orbán nem élne. :D

Meg akkor bérgyilkosok sem léteznének, mert nem lenne rájuk igény, hiszen sokkal olcsóbb megátkozni/megátkoztatni valakit, mint ráküldeni egy bérgyilkost hatalmas összegekért, ráadásul a lebukás miatt sem kéne aggódni, mivel gyakorlatilag nulla lenne az esélye a lelepleződésnek, és nem is lenne bizonyíték.


#4, tényleg ne görcsölj erre rá. Nélküled is meghalt volna. Ez valóban egy hosszabb folyamat, nem egyik pillanatról a másikra jut el valaki odáig, hogy belehaljon (de azért a boszi elérhetőségét elküldhetnéd).

2019. júl. 17. 22:03
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
Már találtál valakit.
2019. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%
A saját energiád rád hat s te változol, saját változásod pedig a környezeted tükrözi vissza. Gyűlölhetsz, te leszel az áldozata ennek az êrzésnek mert akaratod célja a sorsod
2019. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!