Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mik a jelei annak, hogy...

Mik a jelei annak, hogy valakin rontás, átok van? Hogyan lehet valakit elátkozni, rontást tenni rá?

Figyelt kérdés

2019. febr. 22. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
A lakmusz papír belilul tőle.
2019. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Leginkább az a jele hogy ide hülyeségeket ír és kérdez.
2019. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
82%
Attól függ melyik játékban. A World of Warcraftban például a jobb felső sarokban, egy kicsivel a buffok alatt vannak a debuffok, és ezek között vannak az rontások, átkok is.
2019. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
81%
A való életben is van ilyen, tényleg. De ez főleg fejben dől el, ha Y megfenyegeti X-et, hogy márpedig képes vagyok átkot tenni rád... Ugye X ezt elhiszi, és szépen lassan kezd megbetegedni, és csak azt emlegeti, hogy elvagyok átkozva Y által, biztos ezért betegedtem meg. De szerintem minden ilyen a hiten és a gondolkodáson dől el.
2019. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Hogy mindíg az utolsó percben megy el a tippmix szelvénye. Valaki vegye le rólam!!!!
2019. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Rajtam is tuti rontás van mert még sose volt négyesem, se ötösöm a lottón.

Valaki igazán levehetné és ha sikerül , busásan megfizetem.

2019. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
értek hozzá, írj.
2019. febr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!