Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mondjam meg neki, hogy szerelm...

Mondjam meg neki, hogy szerelmi kötést végeztem rajta?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit megismertem de hamar elutasított.

Egy ideig nem beszélgettünk, majd elvégeztem egy szertartást amely után másnap rám írt, hogy rólam meg valami jelekről álmodott. Most nagyon jól elvagyunk és úgy látszik össze is jön a dolog. Szerintetek a jövőben elmondjam neki, hogy elvégeztem rajta egy ilyet? Ti mit szólnátok hozzá ha kiderülne?



2021. máj. 18. 11:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó nehogy leírja, még a végén te is meg akarnád csinálni és még egy ártatlan életet tönkretennétek. Épp elég lesz a kérdezőnek a saját karmáját hordoznia az miatt amit tett, ne spékelje meg még azzal hogy másnak segít ártani.
2021. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
46%
Ismerem a szerelmi kötést. 20-as voltam. Tisztában vagyok a dolgokkal. Segíteni szerettem volna. Nem csinálnék soha sem szerelmi kötést! Nem vagyok sem magam sem mások ellensége. 20-as voltam.
2021. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
32%
Hogyozzztam
2021. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!