Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Viszonylag gyakorlott női...

Viszonylag gyakorlott női màgus vagyok, éppen egy szerelmi màgiát vègeztem,amikor felrobbant a gyertyák alatt lévő üveg, mindennel együtt.Valamit elronthattam?

Figyelt kérdés
Az asztal is megègett, korábban nem fordult ilyen elő.

2020. dec. 12. 20:32
1 2
 1/17 III. A nagy károly ***** válasza:
73%
Nem, nyugi semmit nem rontottál el, ez csak egyszerű fizika. Az üveg nem bírja a forróságot, legközelebb hőálló üveget használj
2020. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Lehet hogy figyelmeztetés hogy nem kellene belenyúlni bizonyos dolgokba.
2020. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
A Hangok a fejedben mit mondtak?
2020. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Grimfox ***** válasza:
95%
Valószínű, hogy az üveg nem bírta a hőt. Ugyanakkor egy szerencsés "véletlen" is, mert megakadályozta a rituálét. A szerelmi mágia fekete mágia, bármilyen szándékkal végzed is. Nem tudom, hogy ennek tudatában végezted e, vagy ennek ismerete nélkül. Minden esetre az üveg ritkán megfelelő eszköz rituálékban. Mielőtt egy rituáléban üveget használsz, gondold végig az üveg, mint anyag szimbolikáját.
2020. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit szimbolizál?
2020. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Jósolsz nekem? Légyszi ❤️🤗
2020. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Felrobbanó a tüzes szerelem.
2020. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Grimfox ***** válasza:
92%

Az üveg egy részleges akadály, avagy határ mindkét irányból(kívülről befelé, és belülről kifelé). Mint szimbólum engedi látni a célt, de nem engedi elérni azt. A törékenysége is lehet szimbólum, de csak akkor, ha ezt fel is használod a rituálé során, azaz eltöröd a rituálé részeként. Ez az egyik rétege a jelentésének. Az a réteg, ami az anyagából fakad. Az alakja szintén jelentéshordozó, de az anyaga jelentését akkor is megtartja, ha az alakja szimbolikáját használod.

Biztosan vannak további jelentései, és még több rétege, de jelenleg ennyit tudok értelmezni, azaz ennyit ismerek fel szimbólumként.

2020. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Pont akkor robbant fel, mikor már a rituálé beteljesülhetett volna.
2020. dec. 12. 22:21
 10/17 Grimfox ***** válasza:
89%
Lehet nem ártana valami eloszlatás jellegűt csinálni. Egy el nem készült rituálé nem feltétlen jó, ha úgy marad. Pláne, hogy "rombolás", vagy "pusztulás" képzetet ültetett el az elmédben. Amellett, hogy még fekete mágia volt, még ilyen szimbólumok is beépültek. Ha van némi tapasztalatod, akkor valószínű sejted, hogy ez első sorban rád nézve lesz...kellemetlen.
2020. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!