Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tegyek ha a netes pasim...

Mit tegyek ha a netes pasim titokba szerelmi kötést tett kettőnkre de én nem akarom?

Figyelt kérdés
hogy lehet megszüntetni?:/

2021. máj. 21. 22:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
10: 😂😂😂
2021. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%

#1 😂😂😂

"meg kell dugni."


Azaz....de élve!

Élve kell megb@szni

Csak olyan rosszul sikerüljön hogy sose felejtse el. Nyerítsél közbe meg röfögjél csinálj úgy mint aki megőrült. Ne félj leveteti a kötést.

2021. jún. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
Mi az a netes pasi?
2022. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13 olyan aki szép fotókat tesz fel valszeg. És megkérdezi hogy járunk?

A tini meg azt mondja hogy ja, és "járnak".

Chetelgetnek csak az egyik hongkongban lakó magyar cserediák a másik meg pécsi lakos. Vagyis fizikai találkozásra szinte semmi esély.

S a fizikai kontakt hiánya miatt ez a szerelmi kötés smafu.

2022. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

* ja lehet, hogy nem is pasi... Vagy nem annyi idős.


Kb olyan, hogy én rádiók privátba itt és "össze jövünk" kb annyira reális kapcsolatról van szó.


Amúgy nem tudom pontosan hogy mi. De így képzelem el. Bszottul nem komolyan vehető kapcsolat.

Hidegebb a táv kapcsolatnál is. Mert ott jó esetben legalább X ideig fizikai együttlét is volt... Na azt tudom hogy az mennyire hosszú életű és ahhoz tudnám hasonlítani csak ez az első pillanattól táv kapcsolat.

2022. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!