Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Soha nem átkoztam meg senkit,...

Soha nem átkoztam meg senkit, aki nekem rosszat tett, miért történnek mégis ilyenek évek óta?

Figyelt kérdés

Nyugis, békés ember vagyok, akit sajnos az életben sokszor kihasználtak és átvertek, és feletteseim is úgymond kettétörték az életem ívét.

De ennek ellenére senkit nem átkoztam meg, senkinek rosszat nem kívántam.De évek óta látom,hogy aki nekem rosszat, vagy lelki sérulést okoz, mind ráfarag, de csúnyán.

Egy ismerős,aki megígért valamit,aztán mellébeszélve kibújt ez alól, rá két hónapra hirtelen meghalt.

Egy magas beosztású főnököm, aki könyörtelenul,szívtelenul elutasított egy fontos kérésemben, másfél évre rá random leváltottak és még a teruleten sem dolgozhatott tovább, egy érdemtelen helyen kapott beosztotti munkát.

Két exemnek is, akik hűtlenek voltak és sok bánatot és anyagi gondot okoztak, az új kapcsolatuk hamar tönkrement és mindkettő boldogtalan és minden kapcsolatuk azóta is kudarc, pont ugyanúgy bánt el veluk az élet, ahogy ők velem.


Mi okozhatta ezeket ? Nem szeretnék másnak gondot okozni,sőt bánt, hogy ezek történnek. De minden nekem ártó nagyon ráfizet.....Ez gyors karma, vagy egyéb ? Olvastam utána, de nem vagyok okosabb. Csak átok tud ilyen hatást elérni,de sosem átkozódtam.


2019. jún. 8. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi
2019. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megátkozni valakit elég bonyolult, szóval nem hinném hogy "akaratlanul" meg tudnál átkozni valakit. Ne felejtsd el, akik így bánnak veled, valószínűleg mást is megtalálnak miért egy idő után megfizetnek. Szerintem ha meg akarod kímélni magad és másokat a rossztól és tényleg úgy veszed észre hogy az emberek karmájában te vagy az "utolsó csepp" igyekezz elkerülni őket. Rengeted praktika van erre, ha érdekel, írj privátban és segíthetek pár linkkel! ;)
2019. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert a két dolognak semmi köze egymáshoz.
2019. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Azért, mert olyan történéseket kötsz össze, amiknek nincs közük egymáshoz, és azért kötöd össze, mert nagyon is szeretnéd, ha lenne közük egymáshoz (azaz tudat alatt komoly haragot táplálsz azok iránt, akik neked ártottak).


Ismered azt a kifejetést, hogy "szinkronicitás"? Carl Gustav Jungé. Nézd meg, mit jelent és mire használta.


És ajánlok egy könyvet: Agatha Christie Könnyű gyilkosság (olyan címmel is futott, hogy A gyűlölet őrültje)


Semmi átok nincs ebben, de a haragoddal tényleg kéne valamit kezdeni. Érdekel esetleg a harcművészet? Futás? Úszás? Képzőművészetek? Jó lenne, ha érdekelne. Komolyan.

2019. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nem csak azok az emberek kapják meg a rosszaságukért a büntetést akik neked ártottak hanem minden ember megkapja valahogy,valamilyen úton módon. "Isten nem ver bottal csak idővel."

2019. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Átkot említesz, meg ezotéria témakör.

Amikor ehhez hasonló kérdést olvasok, megnézem fentről.

Had válaszoljak ennyivel, de minden nap emlékeztesd magad.

"Mert hagyod, mert ilyen vagy."

Ne legyél. Légy egyenlő.

2019. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!