Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges a démon idézés?

Lehetséges a démon idézés?

Figyelt kérdés

Ha lehetséges,akkor miként kell tenni,és mik a következményei? Van olyan is amikor a Démontól lehet kérni valamit?

Eléggé hülyén hangzik de érdekel a válasz,trollok pls dont hurt me



2021. jún. 9. 12:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Megidézni egy dolog. Én nem mernék belevágni, ha nem tudom, hogyan lehet uralni ill. visszaküldeni.
2021. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
9%
Ha lehet akkor engem ne idezgess mikozben nyomod a wc-be a cuccot.
2021. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne idézz.
2021. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Grimfox ***** válasza:
100%
Démont idézni olyan ötlet, mint ha bekennéd magad birkavérrel, és kiállnál a szavanna közepére éjszaka. Nagyjából annyira lehet kérni tőlük, mint a hiénától, vagy az oroszlántól, és nagyjából ugyanúgy fognak rád tekinteni. Prédaként. Azok a démonok, amiket sikerrel megidéztek már korábban, és valamilyen szinten lehetett velük kommunikálni nem démonok voltak, csak a keresztény egyház nevezte őket annak.
2021. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Crisopher ***** válasza:
100%
Határozottan ne idézz démont. Nagyon veszélyes, alapvetően ártó szándékú entitás, ha leidézed akkor bajt fog csinálni.
2021. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én ezzel kapcsolatban teljesen szkeptikus vagyok. DE!!! Ha mégis sikerülne (nem hiszem), akkor valószínű hogy azt te nem élnéd túl. Határozottan azt mondom hogy ne tedd!!
2021. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Szóval egyetlen olyan Démon sincs,akivel lehetne alkut kötni? Nem olyanra gondolok hogy kedves meg ilyen,hanem hogy nem gyilkol le,tudsz vele alkudozni?
2021. jún. 9. 15:19
 8/29 Crisopher ***** válasza:
100%
Elvileg olyan van, hogy valaki alkut köt a Sátánnal, de erről többet én se tudok, mint hogy van, és azt se ajánlanám, mert túl nagy árat kell fizetni érte.
2021. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Van olyan eshetőség,hogy adok neki valamit,de nekem nem lesz belőle bajom? Mondjuk áldozás vagy ilyen?
2021. jún. 9. 16:19
 10/29 anonim ***** válasza:
34%
Én már idéztem egy démont, vöröset nagy p*csivával, egy alkalmazás kell hozzá, ha pedig kérni is akarsz, adomány kell, imádják Deákot, ha védekezel nem lesz bajod.
2021. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!