Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyire felelőtlen dolog és...

Lil_Peep_Fan kérdése:

Mennyire felelőtlen dolog és lehet bármiféle következménye ha Occultként egy elhagyatott templomban,sekrestyébe idézek ezáltal“imát mondok a sátának mert tőle kell kikérni a démon segítséget”,vagy ha ott Oujia táblát használok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 22:43
1 2
 1/18 Grimfox ***** válasza:
75%

A sátán valójában angyal, nem a démonok fejedelme, és még csak nem is bukott angyal. Ha olyat csinál, ami az embernek rossz, azt isteni parancsra teszi.

A démonok relatíve önállóak, az erősebb kutya "iszik" szabályt követik. A valódi sátán nem fog neked segítséget adni a megidézésükben, és irányításukban.

A kérdésedre visszatérve, a templomok, sekrestyék fel vannak szentelve, és még ha romosak is, megszentelt földnek számítanak. A démonidézés, szellemidézés, és hasonlók valószínűleg nehezebbek, vagy éppenséggel lehetetlenek ilyen helyeken, főképp ha a felszentelt épület eleve egy szent helyre épült, mint sok régi templom.

És elég felelőtlen, és súlyos következményekkel járó tevékenység a démonidézés, függetlenül attól, hol teszed. A démon önző, nem tesz olyat, ami neki nem hasznos. A csere, szerződés sem igazán működőképes, mert ha valamit megkaphat anélkül, hogy bármit adna cserébe, akkor így fog tenni. Márpedig nem vagy képes olyat ajánlani, amit ne tudna megszerezni saját magától, a kényszerítéshez pedig nem elég erős az akaratod, és nincs elég ismereted. Szerintem keress más megoldást a problémára, ami miatt ezt a dolgot eltervezted.

2020. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Grimfox tökéletes válasz😊
2020. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

#1 Te honnan írsz? Én esküszöm lemaradtam itt valamiről.. démonok, istenek, angyalok, csak kapkodom a fejemet.

Én meg itt piszmogok a szaros materializmussal meg az ókori görögökkel.

2020. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Kedves 3as, ezek létező dolgok amelyek még a materialista szemleletmodba is bele illenek.


Sajnis Ma már valószínűleg lehetetlen felvenni veluk a kapcsolatot (úgy ha mi kezdeményezünk)

2020. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
#4 Hogyan illenek bele?
2020. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Most már kíváncsi lennék Grimfoxra.


Annyira jó válaszokat ad.


Hány éves vagy? Férfi?

Persze ha nem titok.

2020. nov. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Grimfox ***** válasza:
90%

32, és férfi, igen.

Amúgy sok dologgal a mai napig lehet "beszélni" akár úgy is, ha mi kezdeményezünk, de a démonok, és a halottak nem olyanok, akikkel érdemes próbálkozni. Van egy rakás más, jóval barátságosabb, kiszámíthatóbb, és segítőkészebb dolog is, amik ha "szimpatikus" vagy nekik ingyen is segítenek bizonyos kérdésekben. És nem az angyalokról beszélek, azokat ugyanolyan rossz ötlet megidézni, vagy segítségül hívni, mint a démonokat.

2020. nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
7es esetleg megkérdezhetem hogy ezeket honnan tanultad? Az angyalokkat miért ne hívjuk segítségül?
2020. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Hát neharagudj Grimfox,de...Te...

Hát mindegy ígyis-úgyis abban bíznak aki csak okoskodik és úgy tesz, mintha jártas lenne az okkultizmusban.


Megkérdezhetném, kedves kérdező, hogy mit is szeretnél?

Tudod a Démonokhoz különböző feladatok társúlnak hivatásuk szerint.

Valamint gondolom nem tudod, hogy hogyan is kell démont idézni vagy bármiféle szertartást végezni.

Olvastál már Hermetikával kapcsolatos dolgokat?

2020. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Red Demon ***** válasza:
45%

A Démonok csak spirituális és paranormális dolgokban tudnak segíteni.

Fizikai és materiális dolgokban nem.

Templomban Sátánnak imát mondani?????

Ugye ezt te sem gondolod komolyan?

Olvasgass Hermetikát, Démonlexikont, Démonidézést.

A Démonoknak megvan a maguk hatáskörei és csak aszerint érdemes megidézni.

Sokszor nem jelennek meg, vagy megjelennek de nem észleled.

Ritka ha megjelennek. Örülhetek én is, hogy egy rövid ideig sikerült Baliellel beszélgetnem és inkább ő kérdezett engem egy bizonyos dologgal kapcsolatban.


Téves az a felfogás amiket az emberek találtak ki.

Az ember kicsit nyalja Sátán seggét, Démont idéz és segítséget kér és kap is. Tehát felesleges belekezdened, ha így gondolkodsz.


Nem kell Sátán seggét nyalni. Idézhetsz, de ne gondold, hogy ők olyanok, mint Aladdin Jinje.


Olyannak gondold, mint az átlag embereket. Elmondhatod a gondod-bajod, kérhetsz segítséget, de valószínűbb h nem kapsz. Mert vad idegenek sem segítenek másokon.

Én is megbántam h egy nőt befogadtam mert siránkozott h bezárt a melóheéye a korona vírus miatt. Jól kihasznált. Én dolgoztam ő meg nem és mégcsak nem is főzött, nem is vásárolt be, nem is mosogatott el. Hálátlan vérszívó volt. Kidobtam és kész.

Tehát nem érdemes az embereknek segíteni. A Démonok és az Angyalok is biztos h ezt jól tudják.


Tehát csak baráti jellegű lehet a dolog. Beszélsz, meghallgatnak. Ők is kérdezhetnek tőled stb.

2020. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!