Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi lehet ez? Látnoki képesség,...

Együnk kérdése:

Mi lehet ez? Látnoki képesség, vagy csupán illúzió?

Figyelt kérdés

Csak most van bátorságom feltenni a kérdésem, mert sokáig szégyeltem nem mertem megmondani senkinek sem. Az eset gyerekkoromban kezdődött, amikor is azt álmodtam a felhők vérezni kezdtek az Istenek pedig szomorúak voltak,mert nem foglalkoztatott minket a környezet hanyatlása. Pirosan izzott az ég, harag volt mindenhol. De én nem kaptam a haragjából. Csak figyelmeztett vigyázzunk, különben elevenen eléget minket.

Ezt az álmot nem lehet elfelejteni, még mindig emlékszem rá. A másik pedig az volt, hogy apám halála előtt láttam őt a fán lógni, teste pedig bomlásnak indult. ( Ilyet nem láthattam még filmekben sem, hiszen csupán 7 éves voltam)

Úgy érzem mintha jeleket kapnák, de nagyon nehéz ezeket kiszűrni.

Minden megérzésem általában bejön, sokszor félnek is tőlem mert szerintük harcos lélek vagyok.

Az biztos, hogy nem érzek jót a mostani világgal kapcsolatban sem.

Sok álmom is valóra vált már. Mégsem tudom ezeket a dolgokat hová tenni. Tudna nekem valaki segíteni? ( Lehetőleg értelmes választ szeretnék)



#ezotéria #mágia #látnokiképesség
2021. jún. 29. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Először is minden emberben más más szinten lévő lélek van, azaz elképesztő különbség lehet a lélek múltjában, származásában, fejlettségében, áthozott képességeiben, és az okban, amiért emberi testbe leszületett. Általában a tudattalan, vagy felsőbb én felügyeli, és segítí a lélek útját, súg és segít ha kell, -és ha teheti. A felsőbb énnel a legkönnyebb az álmokon keresztül lehet kapcsolatba kerülni ekkor "tiszta" üzeneteket is lehet a valódi önmagadtól, az önvalódtól kapni.

Van aki kiemelkedően tehetséges ebben, van aki másban erős inkább.

Meditációs gyakorlatokkal és álomnapló vezetésével lehet erősíteni a kapcsolatot.

A látomasokat, "üzeneteket" érdemes fenntartással kezelni, objektíven szemlélni, és nem túl nagy jelentőséget tulajdonítani nekik, amíg eléggé nagy gyakorlatot nem szereztél "önmagaddban", mert könnyű félreérteni, esetleg teljesen rossz konzekvenciákat levonni.

2021. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tudi333 ***** válasza:
72%
Hát vannak ilyennek. Igazából mi a kérdésed? Apukáddal lett aztán valami?
2021. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen. Öngyilkos lett másnap.
2021. jún. 29. 21:15
 4/14 Tudi333 ***** válasza:
100%
Ez a bizonyíték pl., hogy ez segitség neked, hogy odafigyelj ezekre, mert működik nálad ez a képesség.
2021. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképpen figyelek ezekre.
2021. jún. 29. 21:26
 6/14 Tudi333 ***** válasza:
58%
De mi a kérdés? :)
2021. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a covid project előtt volt egy durva élethű álmom az emberiséggel kapcsolatban. A lényeg hogy soha nem nézek erőszakos, vámpíros, zombi filmeket. Ebben az álomban az emberek tömegesen egy zombiszerű állapotban voltak, fetrengtek a kórház előtt, önmagukat csonkították de egymást nem bántották. Ilyet előtte és utána sem álmodtam. Egyébként, nekem eddig 3 élethű részletes álmom volt ami beteljesült. Azt én sem tudom ilyenkor mi történik, de hogy van ilyen jelenség azt meg tudom erősíteni.
2021. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A jósálmok akkor kezdenek jelentkezni ha a tudatalattiban felgyülemlett problémákat okozó érzelmi tartalmak kiürültek,gócok,traumák,félelmek.Ha "harcos lélek" vagy nem tudom ez mit jelent,de ha úgy érzed könnyen szembe nézel a külvilágból érkező stresszhelyzetekkel,jól bírod a gyűrődést,konfliktuskezelésed optimális,tehát majd minden tekintetben kiegyensúlyozott a lelkivilágod tehát elégedett vagy,akkor az jelentheti,hogy a minimálisra szorítottad az álombeli kiürüléseket szimbólumok formájában és egyre inkább egyfajta "tiszta csatornaként" működik a kommunikáció...a felettes éned az aki te magad vagy gyógyultan,boldogan egységben az univerzummal és az előre látható történésekkel,lehetséges idővonalakkal és dimenziókkal....ez átfogó látásmódot tudást és bölcsességet jelent..egy olyan magasabb dimenziós Örök Jelenben lebzselő mosolygós andorgün ÉNed akinek te vagy az avatárja,rajtad keresztül fejlődik és te általa....

Namost...egyrészt ő felügyeli mi az ami ilyenkor a morfogenetus mezőből "rád tartozik"...(itt van minden valaha történt esemény,jelen és a földi idővonalunk jövője is)...másrészt te vonzod be magadhoz a tudatos fókuszoddal,érdeklődési köröddel ill. lelki,majd esszenciális töltéseddel...

Ezt érted???

2021. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
66%

Minden hatással van mindenre. Minden döntéshelyzet új párhuzamos valóságokat szül, és ezen világok közt is léteznek kölcsönhatások. Vannak "látók", akik egyszerűen csak intuitívak, és a tudatalattijuk folyton lehetséges jövőképeken dolgozik. Amikről te írtál, azok alapján azt gondolnám, hogy a jövődben heves, erős érzelmi reakciókat váltottak ki benned bizonyos események. Mint egy hatalmas kiáltás a hegy tetején, aminek a visszhangját a pár másodperccel idősebb verziód is hallhatja. Ez bárkivel előfordulhat igazából, bár nyilván vannak akik érzékenyebbek az ilyesmikre. Azt javaslom, ne hagyd hogy ezek a tapasztalatok a rögeszméddé váljanak, nem egy ilyen adottság fog különlegessé tenni, hanem hogy hogyan tudsz boldogulni azzal az élettel, amit kaptál.


- és egyébként az élet maga egy illúzió, mi magunk is azok vagyunk, de sem az illúzió, sem a látomások nem azt a célt szolgálják, hogy félelemben élj miattuk.

2021. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon érdekes amit írtál 9es.
2021. jún. 29. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!