Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Feltétlenül csak növőholdnál...

Feltétlenül csak növőholdnál csinálnátok szerelmi kötést?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 19:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
feltétlenül nem csinálnék szerelmi kötést. Csak az ostobák tesznek ilyet.
2021. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
A mágia típusától is függ, elvileg a leghatásosabb teliholdkor és növő holdnàl. Milyen mágiát szeretnél csinálni?
2021. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#2 Írjam le a teljes menetét?
2021. júl. 26. 21:33
 4/26 anonim ***** válasza:
60%

Igen.

2-es vagyok.

2021. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Gyertyát(piros) és spárga madzagot használok.

Első lépésként egy füstölő társaságában,a gyertyát a kezembe fogva a tudatomat a gyertya megszemélyesítésére koncentrálom. Ezt csinálom addig amíg biztos nem leszek abban hogy a gyertya a kiszemeltemmel "azonos". Majd ráírom a nevét és illóolajjal,ecsetet használva megkenem,továbbra is a személyre koncentrálva.

Ezután,egy verset intézek a gyertyához ammi arra parancsolja hogy "szerelem lobbanjon benne irányomba" és meggyujtom a gyertyát.

Ezután előveszem a maddzagot és kötök rá 3 csomót,amik a gondolatait,az érzelmeit,és a testi,szexuális vágyait kötik hozzám,majd a zsinor 2 végét is összekötöm,annak szimbólumaként hogy minenestül hozzám bilincselődik a személy.

Aztán ezt a kis karikát az égő gyertya köré teszem,és hagyom leégni a gyertyát miközben a kettőnk kötődésére,tehát a célra koncentrálok.

Az szentélyen közben füstölők égnek,fahélyat és rózsát helyezek el,amik segítenek abban hogy koncentrálva maradjak a célra.

2021. júl. 26. 22:03
 6/26 A kérdező kommentje:
Fehéj - javítottam.
2021. júl. 26. 22:06
 7/26 anonim ***** válasza:
28%

Ohh ezt csinálhatod, nem ér semmit :-D


De most komolyan, szereted te igazán azt a nőt? Mert ha szeretnéd, nem akarnád bántani.Ez a saját nárcisztikus egoizmusod, nem csoda hogy elhagyott ha ilyen vagy. A jellemeden egy kötés se fog segíteni, csak a kötésnek hála pokol lesz mindkettőtök élete.


Mindegy, kértem áldást a lányra hogy ne hasson rá semmilyen mágiás játszadozásod.

2021. júl. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy hogyan jön a kérdésemhez a válaszod,a kötés működik,persze minden részletét nem írtam ide közszemlére. De nem mintha a gyertyázgatás vagy a kötögetés végezné el a munkát. Sejtettem hogy valami tudatlan betalál a baromságaival.

Mit kértél,meg milyen lányra?!

Nem hiszem hogy valahol az áldásos baromságaid választ adnak valaki kérdésére,de megtehetnéd hogy oda takarodsz ahol válaszolni is tudsz.

2021. júl. 27. 11:52
 9/26 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, te meg megtehetnéd hogy eltakarodsz és nem teszed tönkre senki életét azért mert te egy beteg ember vagy. Komolyan sajnálom hogy bezárták Lipótmezőt, nagy igény lenne rá.


És milyen védelmet? Olyat ami egy pajzsként veszi körül, és nem engedi hogy az aurájába hatoljon semmilyen rá küldött démon.


Szerencsére kétféle kötés van ami valóban működik, de ez egyikhez se hasonlít még csak kicsit se, úgyhogy azon kívül hogy bebizonyítottad hogy pszichiátriai eset vagy, mást nem érsz el vele.

2021. júl. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
De komolyan nem releváns a válaszod és sehogy nem jön a kérdésemhez a hülyeséged XD
2021. júl. 28. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!