Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Feltétlenül csak növőholdnál...

Feltétlenül csak növőholdnál csinálnátok szerelmi kötést?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 19:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%

18-asnak:

16-os vagyok. Azt te honnan tudod, hogy a kérdező hány kérdést írt már ki? Megteheti. De amúgy meg kit érdekel? A párkapcsolata mindenkinek a saját magánügye. Egy normálisan feltett kérdésre, miért nem lehet normális stílusban reagálni? De nem csak ezotéria témakörben tapasztalom ezt sajnos.

"És szerinted az normális amit tenni akar? Megerőszakolni valaki szabad akaratát?"

Az, hogy én mit gondolok, lényegtelen, nem a kérdéshez kapcsolódik. Engem mindig is érdekelt az ezotéria, sokat olvasgatok ebben a témában, nem csak itt és bármilyen hihetetlen sokan vannak még akiket érdekel, ha nem tetszik valakinek valamilyen kérdés nem kell odamenni sértegetni a másikat. Én se megyek sport, politika témakörbe mert még ha akarnék, se tudnék érdemben hozzászólni a dolgokhoz.

20-asnak:

Azt, hogy ki milyen ember nem a piros vagy a zöld százalékarány fogja meghatározni. Pusztán véleménykülönbség, mindenki másban hisz.

Ismeretlenül meg nem fogsz tudni kötögetni senkire se, mivel itt senki sem ismeri a másikat, még látásból se.

2021. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
21es, tévedsz, nem kell ismerni a másikat, elég konkretizálni kire irányuljon a kötés. Tehát elég ha annyit adok parancsba hogy ennek a kérdésnek az írójára szálljon és meg is van. Amit a "mágusok" csinálnak az csak a show része. Aki ismeri a hogyant, bármikor bárkit megköthet.
2021. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22-es én ebben nem hiszek. Nem lehet össze-vissza kötögetni boldog-boldogtalanra. Nem is mindenkinek sikerül. Meg azt honnan tudod, kinek mekkora tudása van ehhez? Mert valakinek ez tud segíteni, valakinek meg más.
2021. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
23as, én a saját ismereteimben és tudásomban hiszek, tudom hogy működik. És de, lehet össze-vissza kötögetni, a démonok bárkit hozzád kötnek a megfelelő fizetségért.
2021. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha lehet össze-vissza, akkor hogy lehet, hogy valakinek több mágusnál se sikerül? És amúgy mit takar a megfelelő fizetség?
2021. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
58%
25ös, ez egyszerű. A legtöbb mágus, kb 95% nem ért hozzá csak lehúzza az embert. Aki ért hozzá, jó eséllyel nem fog ilyet csinálni. És van kb 1-2% aki tudja hogy kell és hajlandó is rá, jó pénzért. Ez kb a magyarországi mágusok közül maximum 3 ember
2021. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!