Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Feltétlenül csak növőholdnál...

Feltétlenül csak növőholdnál csinálnátok szerelmi kötést?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 19:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%

Dehogy is nem jön.Azt kérdezted hogy mi csak növő holdnál mágiázgatnánk-e, mire írtam hogy én semmikor nem tenném. Tehát válaszoltam az agybeteg kérdésedre.


Nem is csoda ha a csaj nem akar veled lenni, gondolom 10 év után kiismert és menekülőre fogta, keres valami értelmes, nem gonosz férfit magának.

2021. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem azt aki ide jön fságokat írni.

Tégyleg leírhatnád ezt az áldásos ökörséget meg hogy melyik ujjadból szoptad ki hogy az illető lány.

Ha kötést csinálok az mindig működik,másnak is és magamnak is. Számomra nem az a kérdés hogy hogyan kell csinálni. Eddig növőholdnál csináltam azonban most nem volt alkalmam rá,így a mostani holdállásnál kellett elvégeznem és itt jön a kérdésem ami szerint ilyenkor mennyire jó ötlen vagy rossz.

Egyébként az illető ezt jóváhagyta. Így kedves 9-es,valahol máshol kellene osztogatni az ostobaságot,még valaki elolvassa és komolyan veszi a baromságot amit szabad idődben kiad az agyad és ide leírsz.

2021. júl. 28. 14:15
 13/26 anonim ***** válasza:
22%

Hát onnan hogy mostanában kb tele van a szerelmi kötés kategória veled, de vagy az a nyomorák akit 10 év után otthagyott a punci és azóta kapar utána, és meg akarja mágiázni, hogy erőszakkal magához láncolja.


És honnan? Onnan hogy jó pár éve csinálok kötéseket, oldásokat, áldásokat stb.. tehát van némi gyakorlatom benne. De köszi jót röhögtem a kis kötözgetéseden, szerencsére semmit nem ér.

2021. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Nem tudod hogy ki vagyok,csak találgatsz vakon,bármiféle logikus alap hiányában.

De a hibás én vagyok,hogy veszekedni állok le ilyen ostobákkal mint jómagad.

2021. júl. 28. 18:24
 15/26 anonim ***** válasza:
17%

Az osotbaságról ne nyissunk vitát, kettőnk közül ki akar egy nevetséges mágiával magához erőszakolni olyat aki igazából rosszul van tőle?:-D


Nekem, mivel jó ember vagyok, van normális párkapcsolatom, és nem kellett magamhoz kötnöm senkit. Ezen gondolkozz el.


A helyében én is menekülnék egy ilyen pszichopatától, de ne aggódj sose kapod vissza :-D

2021. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%
"Kedves" 15-ös. Te milyen jogon személyeskedsz ilyen durván a kérdezővel? Ismered talán vagy látnok vagy, hogy ennyire tudod, hogy milyen a párkapcsolata vagy az életkörülményei?
2021. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem szeretne veled lenni, akkor kár ilyeneket próbálgatni. Mindenkinek van saját akarata, amit nem lehet felülírni. Inkább valaki olyat kéne keress kedves kérdező, aki ténylegesen illik is hozzád illetve szeretne is veled lenni. Ez az "így kötni úgy kötni" dolog csak unatkozó magányos tinilányok játszadozása.
2021. júl. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
27%

16os, a kérdező már annyi kérdést írt ki, hogy kb az egész szerelmi életét ismerjük.


És szerinted az normális amit tenni akar? Megerőszakolni valaki szabad akaratát?

2021. júl. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

18-as Nem írtam még kérdést ami kifejezetten a szerelmi kötésre vonatkozik,gondolj amit akarsz.

Eléggé gyakori ez a téma és nem hinném hogy egy embernek van kérdése szimplán,ezzel kapcsolatban.

Annyi logikád igazán lehetne hogy biztos információk hiányában ne következtess,ez találgatás. És mint látom elég jó arányban díjazzák piros pipákkal a haszontalan válaszokat. Persze jogosan.

2021. júl. 29. 13:03
 20/26 anonim ***** válasza:

Csak mert kérdést nem lehet piros pipákkal díjazni, különben már te is mínuszban lennél az értelmes, becsületes embereknek hála.


De nem baj, ma este teszek rád egy szerelmi kötést ami hozzám láncol, hogy megtapasztald első kézből mit is készülsz elkövetni. Élvezd hát :-)

2021. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!