Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valami kötés cérnát kaptam,...

Valami kötés cérnát kaptam, kidobhatom?

Figyelt kérdés
Egy cigánytól ma kaptam egy lila cérnát (magam sem tudom miért fogadtam el), de én nem is akarok ezzel semmit kezdeni, azt se tudom hogy szerelmi vagy milyen kötés ez, azt mondta hogy a gondolataimnál kössek csomót a cérnára és legközelebb ha találkozunk, mesélni fog neki a cérna. Eddig nem tulajdonítottam ilyeneknek semmi figyelmet, de most elkezdtem félni.
2021. aug. 4. 21:36
 1/5 Grimfox ***** válasza:
100%

A "logikáját" értem a dolognak, de nem tudom, miért akarnád, hogy bárki is megismerje a gondolataidat. Főképp ha az egész dolog félelemmel tölt el. Ha aggódsz, hogy ha megszabadulsz a cérnától, akkor magadra haragítod az illetőt, akkor csak köss rá pár random csomót, és add neki oda úgy. Ha úgy is "mesél neki a cérna", akkor csak megpróbált átvágni. Biztos megkérdezi, de ha kérdezi, nem tudja biztosra. Elmejátékot játszik.

Ha nem aggódsz amiatt, hogy esetleg találkoztok még egyszer, vagy ki tudod magyarázni, miért nincs nálad a cérna, akkor egyszerűen égesd el, vagy dobd patakba, és sodortasd el a vízzel.

2021. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy fogunk úhra találkozni. Mert sokszor láttam már erre sajnos. Nem is akarom hogy megismerje a gondolataimat, nem is mondtam neki semmit hogy miről mit gondolok, csak én hülye elfogadtam...
2021. aug. 4. 21:48
 3/5 Grimfox ***** válasza:
100%
Akkor random csomó, lehetőleg egyszerre, amikor épp nincs jobb dolgod, és ha talákoztok, akkor lesz egy teljesen haszontalan madzagja. Ha nagyon nem akaródzik odaadni neki, keress egy ugyanolyan cérnát, és azt add vissza neki pár csomóval. Megeshet, hogy megpróbálkozik a szokásos "jóstrükkökkel", amikor olyan általánosságokat mond, amik bárkire igazak lehetnek, olyan formában, hogy könnyen magadra ismerj. Ne nagyon hagyd, hogy "jósoljon" neked, mert a végén még pénzt is kér érte....
2021. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
87%

VAGY trollkodd meg.


Szóval, tegyük fel hogy teljesül az "átka" és a csomókból ki tudja olvasni mire gondoltál éppen.


Na, akkor, köss pár csomót a madzagra, miközben gondolj totál értelmetlen marhaságokra, vagy egyenesen megbotránkoztató szinten kretén dolgokra. Pl Vajas-mézes kenyérbe tekert elefánt vígan iszogat Maoval egy lakatlan szigeten, miközben szól a Spongya Bob háttér zenéje. Vagy, négy kertitörpe makarénát jár félmeztelenül, hófehérle pedig örvendezik, hisz épp a leánybúcsúját ünneplik, vagy Varga Irén elfenekeli Lacit egy majonézes békákkal teli kalappal. Vagy ami a csövön kifér. Aztán nézd meg az arcát, mikor olvassa a csomókat.

2021. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"gondolataimnál kössek", vagy pedig gondolataIDDAL tegyed?

Ha az első: akkor bármire gondolsz, köss egy csomót,

ha a második: akkor nem lesz csomó.

Tehát visszaadhatod nyugodtan, hiszen egyik esetben már nem cérna lesz, hanem csomók halmaza, a másik esetben pedig csak cérna, teli 'gondolati' csomókkal.

A quipu sem hord információt csomók nélkül.

2021. aug. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!