Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Idézett már valaki démont?

Idézett már valaki démont?

Figyelt kérdés

Ha igen, kit, s hogy sikerült az idézés?

Szkeptikusok kíméljenek.



2021. aug. 5. 21:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én idézetet idézek. démonokat nem jó idézni mert elviszi a lelked ebédre.
2021. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, ha egyezséget akarsz vele kötni, akkor lehet vele beszélni rendesen
2021. aug. 5. 21:31
 3/19 Grimfox ***** válasza:
64%
A démonokkal nem lehet beszélni. Azokkal, amik tényleg azok. Olyan szellemekkel igen, amiket a zsidó, vagy keresztény(vagy egyéb) vallás utólagosan démonná nyilvánított. A démon nem tárgyal, nem ad, csak elvesz. Olyan szellemekkel lehet értelmesen beszélni, amiket régen istenként, vagy alacsonyabb rangú, de nem démoni szellemként tiszteltek, csak később démonná minősítettek. De ezek nem fogják a lelkedet kérni, vagy mások lelkét, és nem fognak bármit megtenni, cserébe a kiszabott "fizetségért", amit érdemesebb áldozatnak nevezni.
2021. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Igen én rendszeresen. lvl 34 a minionom, már megbírkózik a 42-es salamanderrel is a big claw attack támadással
2021. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Én idéztem, de beszélgetni nem tudtam vele, mert egy állat volt és csak ugatni tudott. Leverte a vázám az asztalról. :(
2021. aug. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Ajjajjaj, nem a sátánistás/szektás témájú filmekre kéne alapozni.
2021. aug. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

Én inkább idezem Istent


Ne legyen köztetek olyan, aki a fiát vagy leányát áldozatul elégeti, ne legyen varázslást űző, se jelmagyarázó, kuruzsló vagy igéző! 11Ne legyen átokmondó, se szellemidéző, se jövendőmondó, se halottaktól tudakozódó. 12Mert utálatos az ÚR előtt mindaz, aki ilyet cselekszik.


Nem okos dolog a tűzzel játszani.

2021. aug. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

#7

Ez nekem kicsit ellentmondásos amit leírtál.


Mert a vallási cselekvések is a varázslás kategóriába sorolhatóak, mint az ima és a különböző vallási szertartások.

2021. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

Amúgy meg miért akar minden fiatal suhanc démonokat idézni?!

Nincs jobb elfoglaltságotok?

2021. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9. Nem csak fiatal suhancok járnak erre az oldalra.
2021. aug. 6. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!