Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Idézett már valaki démont...

Idézett már valaki démont vagy szellemet?

Figyelt kérdés

nem naon hittem az ilyesmikben a amig a hawerom ki nem próbálta:P

letudnátok írni hogy ilyenkor mit tapasztalhat az ember pl. látja e őket konkréta mijen veszéllyei vannak stb. és egyáltalán mi az értelme köszönöm kiváncsian várom :)


2010. júl. 15. 18:49
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%

én is hallottam ilyenekről...

ha nem csinálod jól akkor megszállhat... és ha nem tudod visszaküldeni rosszabb is lehet...de inkább szakértőt kérdezz, vagy nézz utánna neten hivatalos honlapokon.


mi értelme? hülyeségként, szórakozás, kivételesen indolkolt eset.. mindenkinek más!

2010. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
mi nem csináltuk jol é nem történt semmi:D
2010. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
azt csak hiszed hogy nem történt semmi, majd ha hallod a hangokat éjszaka, majd megbánod :D
2010. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
huh nem hangzik jól :P de vmi hozzá értőt is szivesen hallanék:P csak szimpla kiváncsiság tudás vágyból :D
2010. júl. 15. 19:27
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

szellemet, tükrös gyertyás módszerrel, cseppet kétkedve, de meglepődtem rendesen mikor idegen tekintet nézett vissza rám.

Noha elküldtem, napokig éreztem jelenléteket a szobámban. Kinyitott nekik a büfé, de aztán oszlani kezdtek ahogy látták, nem kísérletezek tovább

2010. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Démont idézni nem célszerű...abból jól nem jössz ki, illetve segíteni sem fog.

Szellemet idézni attól függ milyet.

De Neked azt sem ajánlom.

Ne csinálj magadnak karmát.

2010. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
A tükrös dolgokat felejtsük el, hallomásból tudom, hogy egy rokonom ismerőse ebben halt szörnyet. Történetesen a gyerták a tükör előtt és nézel a tükörbe szituációról beszélek. Olykor, nem tudom miért, de velem is előfordul, hogy ha tovább nézek a saját szemembe a tükörben, akkor az első kérdés, amit magamnak felteszek, hogy ki ez az ember? Veszélyes dolog, semmiképpen sem játék, óva intett tőle egy viszonylag, a területen jártas illető is.
2010. júl. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
ezt az utolsó választ kellene kirakni jellemzésként az ezotériának és utána tuti nem kérdezni senki miért járnak ide röhögni az emberek
2010. júl. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Démont. Egy számítógépes játékban.
2010. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ezt itt ebben a fórum oldalban nem lehet leírni, szóval ne is próbálkozz itt megtudni semmit. Én 6 éve foglalkozom okkultizmussal és démonológiával és bizony vannak veszélyek,de vannak jó dolgok is.


Ajánlom figyelmedbe Yliaster Daleth Demonomicon című könyvét. Démonológiai enciklopédia és gyakorlati kézikönyv


Alexandra kiadóban megrendelhető, itt megismerkedhetsz az alapokkal.

2010. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!