Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan oldhatok fel egy...

Hogyan oldhatok fel egy szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Kérlek ne ítjatok privit hogy kivel vagy hogyan csináltam,nem én vagyok az emberetek ezen téren.

2021. szept. 20. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
sehogy, gratulálok. Pont ez a lényege hogy teljesen nem lehet feloldani, ott marad a karmában, aurában. Főleg ha fekete esküvő.
2021. szept. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Grimfox ***** válasza:
79%

Ha a kötést fel is oldod, az eddig létrehozott problémák nem fognak megszűnni, csak a mögöttes kényszerítő erejük. Helyzettől függően előfordulhat, hogy minden marad ahogy most van, maximum nem romlik tovább.

Amúgy átoktörő rituálékkal fel lehet oldani, mert a működési elv majdnem azonos. Keress ilyesmit az interneten. Angol nyelvű oldalakat is érdemes átnézni.

2021. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
A kötés feloldása is mágikus művelet, tehát ugyanolyan hátrányokkal jár, mint maga a kötés.
2021. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Grimfox ***** válasza:
70%
A kötés nem azért jár igazából hátrányokkal, mert mágikus művelet, hanem mert "fekete mágia" azaz ártó szándékú cselekedet, közeli rokon az átkokkal. (a szabad akaraton tett erőszak, kényszerítés ártó szándékú cselekvésnek számít)
2021. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Szakemberrel aki normálisan le tudja venni! Privátba tudok adni elérhetőséget aki valóban segít nem kókler
2021. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
5ös minek? megérdemli szívjon csak egész életében. Ha képes lett volna ártani annak akik elvileg szeret.
2021. szept. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
5 os vagyok, azért mert ezzel nem csak magának árt,hanem a szeretteinek is.
2021. szept. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tudi333 ***** válasza:
81%
Aki rátette az le is tudja venni! Ennyi! Mennyi szent életű ember van itt vagy inkább szerencsések. Leveszik, aztán nem lesz semmi, minden megy tovább! Nem aura meg karma! Ugyanmár! A tudatlanság sokkal többet árt. Ütik-vágják az emberek egymást minden szinten, majd pont ez a legnagyobb bűn, nem?
2021. szept. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Aki csinálta az barátnőm nagyanyja volt,és miután megcsinálta adott nekem egy tasakot,amire azt mondta hogy ássam el ott amerre a párom biztosan járni fog. Elástam a bejárónál,ahol az utcára nyílik a kapjuk ajtaja.

De aki csinálta már nem él.

2021. szept. 24. 01:36
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Igazad van Tudi333. A sok okos osztja a nem létező eszét, meg jönnek a pszichoblablájukkal, mert ők aztán az átlagembernél jobban tudják, aztán ki tudja, hogy az életükben milyen hibákat, bűnöket követnek el, ami lehet, hogy még sokkal súlyosabb, mint ez a téma. Szánalmas, képmutató emberek (tisztelet a kivételnek).
2021. szept. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!