Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egyik jósnő, mágus mondta ha...

Egyik jósnő, mágus mondta ha a Biblia Istenében hiszek, attól kérjek segítséget. Ez most mi? Ők kiben hisznek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 26. 22:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#10 attól tarok én is.
2021. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%

"Ők kiben hisznek?"


Inkább miben. A tömött pénztárcában.

2021. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=yJ4-y71YGYc


Andrew Wommack - Szellemi hatalom

2021. okt. 3. 02:58
 14/21 anonim ***** válasza:

Sok ezotériával, okkultizmussal foglalkozó embert ismerek (jómagam is foglalkozok kártyajóslással meg mágiával)

És a legtöbben úgy voltak a nézetekkel, hogy egyik vallás istenének a létezését sem tagadják. Lehet az egyiptomi, görög, arab, vagy keresztény, bármelyik.

Van aki választ magának isteneket akiket tisztel (vagy csak egyet) akivel kialakít egy "kapcsolatot" ahogy a legtöbben mondják. De olyat is láttam, aki nem imádkozott egyikhez sem, viszont ha szükséges volt, segítséget kért egytől, és az annak megfelelő felajánlást adta cserébe. (személy szerint én eddig egy istennel sem dolgoztam)

Lehet akivel találkoztál hasonló gondolkodású. No meg azért okkultisták között is vannak szóbeszédek, elvileg ha elköteleződsz egy istenhez, (nyilvánvalóan) nem fog örülni ha mondjuk egy másik kultúrából származó istenhez fordulsz.

Vagy ahogy azt korábban mondták vannak a wiccák is, ők például nem tagadják egyik vallásnak sem a megüdvözülését. (személy szerint ezért tartom őket a legaranyosabbaknak, mert nem térítenek :D )

2021. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
41%
A jóslásnak semmi köze a valláshoz. Nyilván attól kétj segítséget akiben hiszel, mivel akkor tudsz őszintén és bizalommal beszélni.
2021. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne köze a jóslásnak a valláshoz?
2021. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Miért lenne köze a valláshoz? Fejtsd ki kérlek.
2021. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Isten előtt utálatos dolog a mágia, varázslás, stb. Ez az Új, és Ószövetségben is olvasható.
2021. nov. 22. 19:07
 19/21 anonim ***** válasza:
17. Azért, mert sok pogány vallás szerves része, és bármily meglepő azok is vallásnak számítanak. Ta-dam!
2021. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tadam! A jóslást boldog, boldogtalan használhatja, vallástól függetlenül. 19.
2021. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!