Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki bemegy Dargavs faluba,...

Aki bemegy Dargavs faluba, többé nem jön ki onnan élve ? Milyen átok állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy vannak olyan elátkozott helyek, ahova bemész de már sosem jössz vissza. Mindeközben a hely teljesen elhagyatott évezredek óta, se állatok, se emberek, se mutánsok. Mi lehet az oka, hogy ilyen kemény ősi átkok léteznek? Bizonyára még az emberiség előtti ősi átok lehet ott. Ma már ilyet nem tudnak a mágusok csinálni. A modern kor előtti ősi emberiségre gondolok itt.


Mi lehet az oka ennek? A régi időkben más volt a transzcenedentális rezgési síkok ereje? Az ősi, ma már ismeretlen nyelvek, akcentusokkal kimondott átkok jobban hatnak?


[link]



2021. okt. 9. 17:16
1 2
 11/15 NTBS ***** válasza:
0%
Sajnos nem tudom.
2022. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"többé nem jön ki onnan élve"

Ám zombiként igen?

2023. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Muszáj volt megint kiemelni?

Kaptál kielégítő választ kedves kérdező.


Ez szabályellenes.

2023. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Shaddark ***** válasza:

#10

Köszi szépen az infót - én egy újság cikkben olvastam nagyon régen.Akkoriban amikor még lehetett hinni egy cikknek, a rendszer váltás környékén.

Hogy az író adta elő valóságnak a novellát, vagy a valóságból írt valaki egyet, azt nem tudom...

2023. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14

Vagy az is lehetséges, hogy rosszul emlékszel és egy novella bemutatót olvastál.

2023. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!