Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen entitás tudna segíteni...

Milyen entitás tudna segíteni egy szerelmi kötésben?

Figyelt kérdés
Esetleg egy elementál?

2021. okt. 10. 23:29
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
70%

"Az adott helyzetben nincs választásod!"

Hogy ne lenne? Nem használod a fórumot, nem pontoznak le. Ez miért nem választási lehetőség?

2021. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Mert a helyzet az, hogy már használod!

És adódhat olyan helyzet, hogy az adott dolgot használnod KELL! Tehát nem minden helyzetben megoldás a menekülés.

Ezért kérdeztem Afrika közepéről, de nem válaszoltál.

2021. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
41%
42 - olyan helyzet is adódhat, hogy szükségem van a csoport tagjainak megbecsülésére, akik közt bókot kapok, tehát a bókot meg KELL köszönnöm. Ebben az esetben akkor erőszakról van szó?
2021. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Ha az adott helyzetet nem tudod elkerülni, akkor maga az, hogy döntési helyzetbe kényszerítenek, tekinthető erőszaknak, ha szándékos döntés a részükről. Tehát, ha a döntést el tudod hárítani akármilyen indokkal, ami nem jár hátrányos következményekkel, akkor már nem erőszak.

Konkrét példa: "Jaj, úgy zavarba jöttem ettől!"

Nem köszönted meg, mégsem vagy bunkó.

2021. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
63%

44 - Értelek. Tehát a bókos példánál maradva, ha szándékosan azért bókol, hogy engem kellemetlen helyzetbe hozzon, azt erőszaknak minősíted, ha pedig nem "ártó szándékkal" bókol, akkor nem titulálod erőszaknak.

A te példádnál maradva pedig, ha valaki szándékosan lepontoz, hogy ártson neked, szintén erőszaknak minősíted.

Jól értem?

2021. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Ez nagyjából jó meghatározás.

Nyilván nem fed le minden esetet, de elég jól használható.

A másik dolog, hogy mindennek mértéke van. Ha te rákényszerítesz valakit, hogy kóstoljon meg egy pici szelet csokit, ebből neki nagy kára nem lesz, és valószínűleg további következménye sem, de ez is erőszak.

2021. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
63%

Értem!

Köszönöm a beszélgetést és szép estét kívánok neked!

2021. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!