Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik olyan hely, ahol...

Létezik olyan hely, ahol megbízhatóan csinálnak szerelmi kötést?

Figyelt kérdés

Eléggé kétségbeesett vagyok a szerelmi életemben, úgy érzem, hogy megtaláltam az igazit, de van valami gát közöttünk, pedig úgy érzem ő is szeretne velem lenni.

Sajnos nem vagyok tehetős, nem engedhetem meg magamnak, hogy több százezer forintot kiadjak egy olyan mágiáért, amit nem megbízható emberek csinálnak, esetleg meg sem csinálnak.

Ezért kérlek titeket, hogy akik már csináltak hasonlót, és működött, esetleg tudnának ajánlani valamit? Vagy csak tanács, bármi?


2021. okt. 15. 21:53
1 2
 1/20 Grimfox ***** válasza:
65%
Hát, ha úgy érzed, ő is szeretne veled lenni, vagy legalább is kedvel, nem érdemes ilyesmit tetetni rá, mert ez végleg megmérgezi a valódi érzelmeit. Nem az a rosszabbik végkifejlet, ha nem sikerül a kötés, vagy meg sem csinálják, hanem az, ha sikerül. Amint sikerül, már el is vesztetted az utolsó lehetőséged egy valódi, boldog kapcsolatra.
2021. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bonyolult a történetünk, és igen, hiába szeretjük egymást, valami nem oké. Szóval itt nem arról van szó, hogy kedveljük egymást, csak még nem jöttünk össze, hanem hogy összejövünk, aztán szétmegyünk, majd megint össze és megint szét, rövid időn belül. Szinte egy se veled se nélküled kapcsolat van köztünk, de akárhányszor az elválásra kerül sor, mindig szenvedünk mindketten, és sérülünk. Ezért szeretnék valamilyen módon segíteni magunkon. Én úgy érzem, ő nekem az igazi
2021. okt. 16. 00:23
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Úgy látszik, mostanában nagyon divatos a szerelmi kötés. Némi túlzással kb. minden második kérdés erről szól az ezo kategóriában.
2021. okt. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
3as igen rengeteg az aljas féreg ember
2021. okt. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Grimfox ***** válasza:
47%
Kérdező, a szerelmi kötés a csiki-csuki helyzeteken nem változtat. csak több okot ad, hogy ilyen helyzetek kialakuljanak. A különbség annyi, hogy az érzések, és késztetések eltorzulnak, mégsem tud egyik állapot sem rögzülni. A szerelmi kötés, természetéből adódóan nem tud segíteni a problémádon.
2021. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Grimfox, akkor egyáltalán miért találták ki a szerelmi kötést, ha semmire sem jó?
2021. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Grimfox ***** válasza:
66%
Emberi mohóság, vágy, önzés. A szeretet sokakban, vagy inkább mindenkiben birtoklási vágyat is ébreszt. A szerelem kiváltképp. A kötés azért született, hogy ezt a birtoklást biztosítsa. Természetesen ez lehetetlen. Egy embert lehet birtokolni, mint rabszolgát, de az érzelmeit, és gondolatait még akkor sem tudod birtokolni, ha az illető magától, és teljes szívvel szeret beléd. A kötés nem képes tiszta érzelmeket létrehozni, ezek csak az egyén saját akaratából/döntéséből képesek kialakulni. Vágyakat tud ébreszteni, amik sok esetben az akaratával ellentétesek. Ha nem ellentétesek, akkor sem valódiak, csupán felkavart késztetések, ösztönök. Nem mondtam, hogy semmire sem jó. Akinek elég az, amit fent leírtam, vagy nem is akar többet testiségnél, ösztönöknél, annak bőven megfelel egy ilyen kötés. A gond ott kezdődik, amikor valaki boldogságot vár egy kötéstől.
2021. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%

#6


Azért, hogy a szerencsétlen kétbites hülyéket ezzel is le lehessen húzni.

2021. okt. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#7

Akkor miért nem olyan módszerrel készítik, hogy boldogságot eredményezzen?

Ha vágyakat ebreszthetunk vele, akkor más dolgot miért nem?

Ez a mágia dolog ezért érthetetlen számomra.Ezt ki döntötte el, hogy mire jó, és mire nem ?

2021. okt. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
9es, mert a fekete mágiának sosem volt célja boldogságot okozni. Ilyen egyszerű
2021. okt. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!