Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik olyan hely, ahol...

Létezik olyan hely, ahol megbízhatóan csinálnak szerelmi kötést?

Figyelt kérdés

Eléggé kétségbeesett vagyok a szerelmi életemben, úgy érzem, hogy megtaláltam az igazit, de van valami gát közöttünk, pedig úgy érzem ő is szeretne velem lenni.

Sajnos nem vagyok tehetős, nem engedhetem meg magamnak, hogy több százezer forintot kiadjak egy olyan mágiáért, amit nem megbízható emberek csinálnak, esetleg meg sem csinálnak.

Ezért kérlek titeket, hogy akik már csináltak hasonlót, és működött, esetleg tudnának ajánlani valamit? Vagy csak tanács, bármi?


2021. okt. 15. 21:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%

10es

Állítólag nincs fehér vagy fekete mágia, csak mágia létezik.

Ha olyan ügyesnek tartják magukat bizonyos mágusok, akkor miért csak fél munkát képesek végezni, ami tulajdonképpen semmire sem jó.

2021. okt. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
11es a mágia "színe" a szándéktól függ. Ártani valakinek fekete mágia, hiába is próbálnak egyesek mást bemagyarázni.
2021. okt. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Grimfox ***** válasza:
87%
Csak mágia létezik, ebben igazad van, és ennek vannak szabályai. Ez sem mindenható. Nincs olyan módszer, ami az egyik fél akaratát megkerülve átírja az érzelmeit, és valódi szeretetet, szerelmet idéz elő. Hosszú elmagyarázni, miért van így, szóval elégedj meg annyival, hogy ez egy "törvény", amit nem lehet áthágni. Ha annak, amit csinálsz önzés, birtoklási vágy a forrása(a szerelmi kötésnek ez, és az ezzel rokon érzelmek), akkor nem képes olyan hatást elérni, ami bármelyik felet is boldoggá tenné. Már maga a kötés, mint módszer lehetetlenné teszi a boldogságot, mivel ez kényszer, megfosztja a célpontot a döntés, és szabad akarat gyakorlásától. Hogy mennyire, az a kötéstől függ. Ha valaki valódi boldogságot akarna, annak a tiszta érzelmeit kellene közvetítenie a kiszemelt irányába, anélkül, hogy bármi kényszert alkalmazna, és hagyni, hogy a célszemély maga döntse el, válaszol e ezekre az érzésekre, vagy sem. Ehhez viszont nincs szükség mágiára, csak őszinteségre, és egyenességre, a végeredmény pedig bizonytalan. Az önzés, irányítási vágy felülkerekedik, és inkább a kötést választják, mert az könnyebb.
2021. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

És mennyire durva, hogy a 8-ast orrba-szájba lepontozza a sok lepkeagyú népművészeti agyagedény, pedig lényegében ő mondta ki az igazságot.


Szerelmi kötés, édes Istenem...nem csoda hogy itt tartunk basszus. Játszatok inkább a Skyrimmal, Oblivionn, Baldurs Gate-tel, Dragon Age-val, stb. ha ennyire máguskodni akartok.

2021. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Grimfox ***** válasza:
100%
Szerintem nem azért pontozták le, amit mondott, hanem azért, ahogy mondta.
2021. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23%

Engem egyik hozzászóló sem győzött meg.

Ha valóban létezik szerelmi kötés, akkor rajtam bármelyik mágus vagy szakértő tehet egy próbát.

Próbáljon meg szerelmi kötést tenni rám úgy hogy elkezdjek vonzódni a bandzsa, púpos, kövér szomszédomhoz.

Na van jelentkező? Ugye, hogy nincs :)))

2021. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%
16os én megcsinálom neked, de ne gyere reklamálni meg kérni hogy oldjam fel:-D
2021. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Végül sikerült megoldódnia a helyzetnek?!
2021. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat érdekel, írj privát!
2022. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen létezik, de annak nem szerelmi kötési a neve
2023. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!