Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen jelei lehetnek annak,...

Milyen jelei lehetnek annak, ha valaki el van átkozva, pl. Szerelmi kötés esetében?

Figyelt kérdés
Sokan írják / írjátok, hogy a kötés úgy működik, mint egy átok.
2021. nov. 3. 13:59
1 2 3 4
 21/37 Tudi333 ***** válasza:
73%
Igen. Pontosan erre gondoltam. :) Karma is mindig ugyanez. Mondják, hogy nem szabad valamit csinálni, mert az rossz karmát szül, de egy példát sem tudnak felhozni, hogy milyen cselekedet milyen következményt hoz vagy hozott...
2021. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

#21

A karmát ne úgy képzeld el, hogy mondjuk megversz egy embert aztán másnap biztosan lábadat töröd. :'D

Egyszerűen nem úgy működik, hogy kiszámítható legyen az, hogy milyen cselekedetre mit kapsz jutalmul vagy büntetésül. Mint egy zsákbamacska.

2021. nov. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Linkeltek már ide be ilyen oldalakat és ott felsorolták a szerelem tipikus ismérveit.


Pl. csak Őrá gondol egész nap

2021. nov. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 Tudi333 ***** válasza:
65%
22#! Nem ugy képzelem el! Nagyol jól tudom, hogy hogy képzelitek el a karmàt. Es le is irtam a lényeget, azt hiszem. "Képzeliteik", tehát nem tudjátok.
2021. nov. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

#24

Mondj amit akarsz... Ha neked kész fix és megmásíthatatlan tények kellenek akkor menj át a tudomány rovatnak mondjuk a kémia részébe. :)

2021. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Tudi333 ***** válasza:
Nem kell nekem semmi! :))
2021. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

#26

Csak azért mondtam, mert úgy tűnik mintha fix szabályszerűségek közé szeretnéd kötni a mágiának a működését. Ami egyenesen lehetetlen. Nem mindent lehet szabályokkal körül írni 100%-osan. Egyszerűen ilyen a világunk természete, szabálytalan már az ősrobbanástól eredően. :)

Bár azt nem tagadom, hogy az ezzel foglalkozók között vannak úgymond "univerzálisan" elfogadott tények az alapokkal kapcsolatban.

2021. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Tudi333 ***** válasza:
47%
27#! Nem így van ahogy mondod! Mármint nem fix szabályok alapján képzelem el! Hanem mindenki vagyis sokan ezt mondják és lehet így is van! Vagy akár lehet így is, de senki nem mond konkretumokat! Csak, hogy ez igy van, mert mindenki ezt mondja. Semmi tapasztalat, semmi megélés, semmilyen példa, csak így van mert ezt mondják.
2021. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
52%

28-as


Igazad van ! Bizonyítani senki nem tud semmit, csak kijelenti hogy például a szerelmi kötés veszélyesebb mint a Soros Gyuri bácsi!

2021. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Tudi333 ***** válasza:
66%
29#valami ilyesmi ezzel kapcsolatban. De a részemről ez nem szkepticizmus, mármint a spiritualitás felé, csak a konkrét témakör felé.
2021. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!