Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen jelei lehetnek annak,...

Milyen jelei lehetnek annak, ha valaki el van átkozva, pl. Szerelmi kötés esetében?

Figyelt kérdés
Sokan írják / írjátok, hogy a kötés úgy működik, mint egy átok.
2021. nov. 3. 13:59
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

#28

Ha konkrétumokat akarsz akkor próbáld ki magadnak a dolgokat. :)

Mások szájából (vagy ez esetben ujjaiból) nem fogsz soha konkrétumot hallani, még veteránoktól se. :)

Sőt a "veteránok" még ködösebben fogalmaznak, mint a GyK-n írók.

2021. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Tudi333 ***** válasza:
72%
31# bármennyire hihetetlen, számomra nem ködös dolgok ezek, csak azt nem értem,.hogy emberek miért bizonygatjàk azt amit nem tudnak, csak valaki ezt mondta. És ha valaki rákérdez, az már nem tetszik. :)))
2021. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
54%

#32

"bármennyire hihetetlen, számomra nem ködös dolgok ezek,"

Látom nem értelmezted jól amit mondtam... a 'ködösen fogalmazni' nem az, hogy neked ködös-e maga a témakör. De hagyjuk.


"csak azt nem értem,.hogy emberek miért bizonygatjàk azt amit nem tudnak, csak valaki ezt mondta."

S ki bizonygatott neked mások elbeszélése alapján olyat amit nem tud?


"És ha valaki rákérdez, az már nem tetszik."

Ha itt rám gondoltál akkor nekem csak az nem tetszik, hogy már kitudja hányszor kellett ugyan azt leírnom csak más megfogalmazásokban. Mert nem szeretem magamat ismételgetni. :)

2021. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Tudi333 ***** válasza:
100%

Dehogy rád gondolok utolsó! Csak úgy általánosságban írok! Még ha válaszolók közül is gondolnék valakire, akkor sem tudom ki kivel van, mert mindenki "anonim".

Nem a ködös témakörre gondoltam. Olyan értelemben írtam, ahogy te is értetted!


Itt sokan bizinygatják, hogy úgy van ahogy gondolják. Erről beszélek már mióta! :)

2021. nov. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Kérdező! Ha jobban értenéd a karma fogalmát és működését, akkor jobban értenéd a jóindulatú válaszokat is.


Próbáld úgy elképzelni, hogy egyfajta egyenlegről van szó. Minden cselekedetünk beleszámít ebbe az egyenlegbe. Amikor átkot használsz, "eladósodsz", és ezt valamikor-valahogy ki kell egyenlítened. A legvalószínűbb, hogy nem fogod összekötni a két eseményt magadban, hog "aha, most fizettem meg azért a régi átokért". Egyszerűen csak megtörténik, és nem fogsz neki örülni. :)


Szerintem amúgy az egész kérdésfeltevés alapvetően hibás. Ha meg is tudnál babonázni valakit szerelmi kötéssel, akkor sem kapod meg őt magát. Ez csak olyan, mintha kötőféket dobnál rá, és rabságban tartanád. Nem kapsz igazi szeretetet, sem szerelmet, csak egy foglyot. És közben te is mindvégig tudni fogod, hogy az érzései nem igaziak irányodban, és ha tehetné, azonnal otthagyna, mert belül már meggyűlölte a rabtartóját.


De te nem ezt akarod az illetőtől, hanem hogy szabad akaratából, a jó tulajdonságaidért szeressen és önmagadért legyen veled.


Ezért teljesen felesleges és ártalmas "szerelmi kötésekkel" vesződni: nem azt kapod, amit akarsz, plusz bajt is húzol magadra. Nyereség: nulla, veszteség: sok.

2021. nov. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Tudi333 ***** válasza:
47%
Hát utolsó, ez nem így van! Én legalábbis nem igy tapasztaltam. A szerelmi kötős részét.
2021. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
66%
Létezik ún. visszavonzó fehér szerelmi mágia, amit pl. megrontásból eredő skizofrénia esetén lehet használni és Mihály arkangyal segít benne. Tehát nem lehet leáltalánosítani, hogy minden fekete mágia.
2021. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!