Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen jelei vannak, ha te...

Milyen jelei vannak, ha te vagy a szerelmi kötés "áldozata"?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek..pont portyázok kíméljenek!:)
2010. máj. 30. 22:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Ha valakibe úgy vagy szerelmes, hogy jó ideig nem érdekelt, aztán minden változás nélkül hirtelen beleestél, akkor az általában kötés.


Kérj meg valakit, hogy tisztítson meg. Ha elmúlik, kötés volt, ha nem, akkor valódi

2010. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
15%

:DDDD

bocs,de....

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
20%
Hirtelen kezelhetetlenné válik a hajad, hiába fésülöd, nem érsz vele semmit, a bal lábfejed egyszercsak elkezd hevesen rángani, és mindeközben még heves bélgázkitörést is produkálsz. Ha ezeket a jeleket tapasztalod, gyorsan kopogj az asztalon, süss mazsolás sütit, majd dobd ki a kedvenc cipőd, mert csak így szabadulhatsz! Siess!
2010. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
25%
Nyíl van a seggedben tudniillik Cupido nyila.
2010. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Az 1863.-ban kiadott Praktikumok rontás ellen c. könyvből:

Lopj el valami testi dolgot (hajszál,kendő gatya),attól,aki megétetett,vag más módon praktikált meg. Várj,amíg telihold lesz. Akkor éjfélkor anyaszült meztelenül egy is ásóval a kezedben menj ki,és a ház négy sarkát ütögesd meg az ásóval. Minden alkalommal mond,hogy a rontás szálljon vissza,arra aki küldte. Ha mind a négy sarkot megütögetted,akkor a küszöb alá ásd el a testi dolgot,és a rontás megszűnik. De vigyázz,hogy ne lásson meg senki,mert akkor nem ér semmit az egész.

2010. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%

...de vigyázz, hogy ne lásson meg senki, mert akkor nem ér semmit az egész.

Plusz még a rendőrséget is rád hívják. Ha meg nő vagy, akkor jaj neked...

2010. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
21%
Az előttem 2vel szóló kicsit leegyszerűsítette a folyamatot, ugyanis mielőtt kimennél a házhoz be kell kenned az arcod patkányvérrel különös figyelemmel a szíved helyére. Majd Pávatollat ragasztani enyvvel az ülepedbe.
2010. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
sajnálom az összes embert, aki viccesnek hiszi magát, de közben nem tudja értelmezni a kérdésemet..az első válaszolónak köszönöm!:)
2010. máj. 30. 23:50
 9/31 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem viccesnek magam. A könyv,amiből idéztem létezik, és onnan másoltam ki.

Legalább olyan értelmes,mint a kérdésed. Nevetséges ilyen dologban hinni manapság.

2010. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

elhiszem, hogy ez benne lehet egy könyvben.

azt egy árva szóval se mondtam, hogy hiszek benne, csak belegondoltam, hogy arról egy árva szót se ejtenek, hogy egy varázslat után mi történik a másik féllel...


mellesleg paradox, de valamennyire hiszek benne:)

2010. máj. 31. 00:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!