Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Otthon elvégezhető szerelmi...

Otthon elvégezhető szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Olyat ami működik. Kérlek, olyanok válaszoljanak, akik komolyan vesznek.

2021. nov. 20. 00:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A "mágikus kötésnek" nincs hatása :)
2021. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hm,. jó ötlet nyolcas, köszi szépen. Szeritnem igazából ő is elgondolkodott rajta, hogy kellenék-e neki. De mivel van egy hatéves gyereke, és csak látásból ismer engem, megértem hogy nem döntött mellettem. Amúgy nem különb nálam semmilyen értelemben.
2021. nov. 24. 11:42
 13/18 A kérdező kommentje:
De mi legyen a kérdés ha kártyát vetek? No igen attól tartok vagy ő, vagy az anyja rájön hogy meg van kötve. Az milyen nagy égés lenne.
2021. nov. 24. 11:47
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én holnap csinálok egy kötést amihez egy megírt szöveget,

2 képet, gyertyát, olajat, és talán vért használok,meg persze kötözőanyagot.

Ha sikerrel járok, szivesen megosztom veled, engem nem igazán foglalkoztat ez a nagy szenteskedés.

2021. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14. Ez a beszéd. Miért is ne csinálnánk. Itt vagyok én is például, egész életemben jó voltam, de nem kaptam semmit cserébe. Persze anyámnak, a nagy gonosz, agreszziv asszonynak hat gyereke lett. Hol itt az igazság? Én mondom, hogy nincsen igazság. ENgem magányra itélt az Isten semmit sem adott.
2021. nov. 24. 19:31
 16/18 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező! (8-as vagyok) Nem tudom azóta mit csináltál, vagy hogy mit nem... de szerintem ha tényleg szereted az illetőt, és tényleg olyan tökösen állsz a dologhoz ahogyan hangzott innen az utolsó válaszod akkor a minimumnak tartom hogy nem a kötéssel kezdesz. Arról hogy beleszerettél, ő nem tehet, és nem hinném hogy feltétlen rajta kéne csattanjon az, hogy téged világéletben nem ért el a boldogság, mert nem ő bántott.

Őszintén remélem, hogy bármit is teszel abból mindketten jól jöttök ki. Ha kötéltáncolni akarsz, hát akkor hajrá, de csináld jól.

2021. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Otthon végezhető szerelmi kötés semmit sem ér. Olyannak kell csinálnia,akinek van hozzá képessége.

Tapasztalat

2021. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok belé szerelmes.
2021. dec. 6. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!