Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkányok! Hogyan jöttete...

Boszorkányok! Hogyan jöttetek rá, hogy Boszorkányok vagytok?

Figyelt kérdés

Eléggé furcsa dolgok történnek velem lassan 2 éve.

Pl: Napra pontosan megmondom, hogy mi mikor lesz.

Tudom ,hogy ki mit gondol.

Néha megérzem, hogy valakivel valami baj fog történni.

Tanorán feldíszítettem a tantermet és a tanár leszólt, hogy neki nem tetszik, mondom magamba a qrva anyukád, erre a fejére esett egy karácsonyi gömb.

Teliholdkor valahogy másabbnak érzem magam.

És hasonlók.



2021. dec. 22. 20:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a feleségem boszorkány,mert mindig kezében van a seprő és valahogy mindig ki ömlik a söröm. A boszorkány anyukáját is ide varázsolta
2021. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
42%

Nekem csak középiskolába mondták hogy én vagyok az osztály boszija amin kamilláztam, de hogy miért mondták passz, de egyáltalán nem éreztem magam boszinak. Illetve fősulin mikor info óra előtt beültem a gép elé kikapcsolt, átültem egy másikhoz és az is. Szerencsére a harmadik nem. Az évfolyamtársam látta ezt és ugye megint megkaptam a boszi címet. De szerintem csak alvó állapotra vagy hibernációra voltak beállítva a gépek és azért de akkot még én sem tudtam és kamilláztam én is rajta de nem nem éreztem magam se különlegesnek se boszinak csak szimplán kellemetlennek és pech szériának hogy egymás után kapcsolnak ki a gépek.


A boszorkányság fogalmát nézd meg a wicca egy pogány vallás.


A fekete mágia más de az szerintem undorító hogy szerelmi mágiával és átkokkal próbálják az emberek szabad választási és akarati jogát megsérteni.


De egyébként pl. régen arra húzták a boszorkány nevet aki értett a gyógynövényekhez és természet közeli volt.

2021. dec. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

* akkor


A wica és a fekete mágiának nincs köze egymáshoz.


A wica a fehér mágia képviselője akik tisztelik a másik szabad akaratát. Mottójuk : " Ha nem ártasz vele, tégy amit akarsz" a becsület gondolatát tekintik alapvetőnek. Csekkoltam a wikipédiában még mielőtt valaki megkövezne. Magyarán inkább szól a vallásuk a természet tiszteletéről és a gyógynövények ismereterol tér tisztító, gyógyító varázsigék mögé rejtve.

2021. dec. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%

Mèg szerencse hogy nem lètezik a valosagban

Varazslat meg feketemagia stb

Ugyhogy ne aggodjatok rajta. Szexeljetek sokat.

2021. dec. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
Létezik, attól hogy egyesek nem hisznek az ilyesmiben....
2021. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%
Tegyünk egy próbát. Mondj rólam valamit és kiderül (komolyan mondom)
2021. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
16-os regisztráltál a gyk-ra. 😄
2021. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
54%
A vejem mondta, többször is....
2021. dec. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
72%

Megmértek és kiderült, annyit nyomok mint egy kacsa.

Szóval úszok a víz tetején, ezért boszorkány vagyok.

Asszem úgy következtették ki, hogy a boszorkányok égnek, ezért fából vannak, a fa pedig szintén úszik a víz tetején.

Mostmár persze seprűvel járok a roxfortba, de régen mindig a dugóban vártam. Szóval most is épp Bivalybasznád felett repülve írok, úgyhogy lassan létezem, nehogy nekirepuljek egy egy madárnak.

Puszikaa

2021. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
32%
Az egy dolog, hogy a kérdés nevetséges. De ezek a gyalog galoppos, Harry Potteres, poénosnak hitt megjegyzések, annyira unalmasak és elcsépeltek már, hogy az fáj. Találjatok már ki valami mást. xd
2021. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!