Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkányok! Hogyan jöttete...

Boszorkányok! Hogyan jöttetek rá, hogy Boszorkányok vagytok?

Figyelt kérdés

Eléggé furcsa dolgok történnek velem lassan 2 éve.

Pl: Napra pontosan megmondom, hogy mi mikor lesz.

Tudom ,hogy ki mit gondol.

Néha megérzem, hogy valakivel valami baj fog történni.

Tanorán feldíszítettem a tantermet és a tanár leszólt, hogy neki nem tetszik, mondom magamba a qrva anyukád, erre a fejére esett egy karácsonyi gömb.

Teliholdkor valahogy másabbnak érzem magam.

És hasonlók.



2021. dec. 22. 20:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
61%

#20

Pont azért lehet rajtuk nevetni, kínodban. Mert már annyiszor elsütötték más megfogalmazásban, hogy nevetséges.

De amíg nevetsz tőle addig ez nem számít, hogy miért. Csak az hogy megnevetteti az embert.

2021. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
12%
6 éves lehettem, amikor egyik barátommal a mezőn voltunk forró nyári napon. Elvette a játékomat és nem akarta visszaadni. Hirtelen dühös lettem és hatalmas vihar lett. Csak később jöttem rá, 9 éves koromban, hogy ez miattam volt. Én váltottam ki az érzelmeimmel, csak akkor még nem tudtam uralni. Azután gyakorlatoztam, nem csak esőt és napos időt tudtam varázsolni, hanem tárgyakat is tudtam mozgatni. Először csak apróságokat, pl kövek, egy toll. Aztán 18 éves koromra már fákat is gyökerestől ki tudtam tépni. Egyszer megláttak, ahogy pénzt lopok ki az erőmmel egy automatából, így megfenyegettem az illetőt, és elfelejtette amit látott. Rájöttem, hogy elmét is tudok manipulálni. Ez az 1600-as évek végén lehetett, nagyjából 340 éve. Most 360 éves vagyok. Utána jöttem rá, hogy alakváltó is vagyok és halhatatlan. Persze mindig valami aktuális híresség alakját vettem fel, vagy épp hercegekét, királynőkét. Életemben nem dolgoztam soha, max csak tettettem hogy sokdiplomás okostóni vagyok varázsolt hamis diplomákkal. Ettől függetlenül nagykanállal zabálom az élvezeteket. Konkrétan bármit megtehetek varázslóként, bárkit és bármit megkaphatok, és nincs semmiféle következménye. Most épp a Palvin Barbi vagyok, de úgy tervezem hogy nemsoká Orbán testébe bújok (ismét, sokat trollkodtam már a bőrében hihi). Irigykedjetek, ez van. Nem tudom miért én lettem a kiválasztott. Ha valaki akarja, akkor varázsolok neki egy halom pénzt, ha eljön Dunakeszire (eredetileg most ott lakok). Hogy ki leszek akkor, az titok, de megígértem. Ne keressetek, én megtalállak titeket, úgyis mindent tudok előre (jövőbelátó is vagyok). Pusszantás.
2021. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
48%
Bocs az automatás sztorihoz hozzáfűzném, hogy akkor épp a jövőben jártam és éltem. Mivel előtte rájöttem hogy időutazni is tudok. Dinókkal is sokat szoktam szórakozni dínóbőrben, igazából ők békés állatok. Amúgy full halhatatlan vagyok, én voltam épp a Kennedy is, amikor fejbelőtték szegényt. De amikor meghalok, akkor igazából nem halok meg, hanem egy random madár testében éledek újra. Amúgy jártam sokat a jövőben, és hát sokat nem szeretnék elárulni, de ne számitsatok semmi jóra. 2026-ban Varga Irén lesz a miniszterelnök, 2040-ben 3. világháború, meg minden. Jobb ha nem szültök gyereket erre a világra, csak annyit mondok, ne számítsatok semmi jóra! Nem irigyellek titeket, halandókat. :(
2021. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!