Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit lehet azzal kezdeni, ha...

Mit lehet azzal kezdeni, ha valaki a sötét oldal szellemcsaládjának a sarja?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm, rokonom is megerősített benne, és én is úgy érzem, és tudom, hogy én a sötét oldal szellemgyermeke vagyok, és nem mondjuk a fény gyermeke. Kovács-Magyar András beszél erről a különbségről a videóban itt: [link]

Nem konkrét cselekvések miatt van ez így, hanem érezni lehet legbelül, hogy ki hová tartozik. Más is érezheti magán, hogy honnan érkezett. A sötét oldal például nem egy olyan dolog, amire büszke lehet bárki, azt gondolom. Nekem sem tetszik, szomorú dolognak tartom ezt a felismerést. Mit lehet ezzel csinálni? Ki lehet ebben teljesedni vagy érdemes inkább elbújkálni, meghúzni magam, esetleg vegyem fel a kapcsolatot a kapcsolatot a gonosz erőkkel és jelentkezzek be egy szektába?



#szellem #szellemcsalád
2022. jan. 17. 18:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ok a szomorkodásra! A jó hír az, hogy csak egy teremtő erő létezik, ha megkaptad azt az ajándékot ami keveseknek adatik meg, hogy tudják irányítani, csak rajtad múlik jóra használod vagy rosszra. Ezen a ponton válik ketté a világos és sötét oldal.
2022. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Kovács-Magyar András pont azt magyarázza, hogy két teremtő erő van. Hallgasd meg 15:20 perctől. Én is azt hittem, hogy csak egy erő van.
2022. jan. 17. 19:13
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiben van jó és rossz. Az lesz az erősebb, amelyiket táplálod.
2022. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Két teremtő erő van, de egy személyben, mivel mindenki a sötétoldalhoz is tartozik, de ugyanúgy a fényes oldalhoz is, nem lehet kiírtani az egyiket mivel mivel mindkettő természetes lételeme a világnak, egyik nélkül nincs a másik.
2022. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Akkor ez a szellemcsalád dolog nem olyan, mint a rokonság, hogy az ember milyen ősöket örökölt?
2022. jan. 19. 19:26
 6/26 anonim ***** válasza:
De, viszont csak rajtad áll, hogy miként éled az életed, mivel minden ott van benned, a családodban pedig lehet hogy ez volt a markánsabb és ennyi, lehet hogy okkal, de lehet hogy oknélkül fent tudott maradni ez bennetek.
2022. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Miért érdemes megtagadni a szellemcsaládomat és a fény útjára lépni?
2022. jan. 19. 19:35
 8/26 anonim ***** válasza:
Azért nem kell szentírásnak venni, amit mond. Ez egy érdekesség, ennyi, nem több.
2022. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha Voldemort leszármazottja vagy, akkor így jártál. Ez ellen már semmit nem tehetsz.
2022. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
mond valaki valamit, és te az alapján elkönyveled magad bukott léleknek...?
2022. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!