Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit lehet azzal kezdeni, ha...

Mit lehet azzal kezdeni, ha valaki a sötét oldal szellemcsaládjának a sarja?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm, rokonom is megerősített benne, és én is úgy érzem, és tudom, hogy én a sötét oldal szellemgyermeke vagyok, és nem mondjuk a fény gyermeke. Kovács-Magyar András beszél erről a különbségről a videóban itt: [link]

Nem konkrét cselekvések miatt van ez így, hanem érezni lehet legbelül, hogy ki hová tartozik. Más is érezheti magán, hogy honnan érkezett. A sötét oldal például nem egy olyan dolog, amire büszke lehet bárki, azt gondolom. Nekem sem tetszik, szomorú dolognak tartom ezt a felismerést. Mit lehet ezzel csinálni? Ki lehet ebben teljesedni vagy érdemes inkább elbújkálni, meghúzni magam, esetleg vegyem fel a kapcsolatot a kapcsolatot a gonosz erőkkel és jelentkezzek be egy szektába?



#szellem #szellemcsalád
2022. jan. 17. 18:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha rossz dolgokat akarsz csinálni, ne varrd sötét szellemcsaládra vagy mittudoménmire.. Szabad akarat adott. Azt csinálsz, amit akarsz. A következményeket pedig viseled.
2022. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs rossz dolgokat csinálni. Próbálok többet megtudni a származásomról, és hogy mit kezdjek ezzel a ténnyel. Éppen elég rossz dolog történik mostanság, nem kéne tetézni. De amiket írtatok, az logikailag sehogy sem jön össze nálam. Úgy érzem, mintha semmi értelme nem lenne annak, hogy a sötét oldal szellemcsaládjától származom, mint lélek. Hogy ez semmit nem ad. Akkor mire jó, hogy hátat fordítsak neki? Ez az életcél?
2022. jan. 24. 21:29
 23/26 anonim ***** válasza:
Emberek, a sötét oldal meg a fényes oldal nem egymás ellensége, ők csak szimplán mások, egyik nem tud létezni a másik nélkül. Úgy képzeljétek el, hogy a férfi a sötét oldal, kell neki a világos, és fordítva. Nem kell választani ezt felejtsétek el, összehangba kell hozni
2022. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én nem tekintek a férfira sötétként. Ha igen, az már baj. Minden emberen belül megvan a sötét és világos, ennek kell egyensúlyban lennie. Egy "sötét" férfit "világos" nőként kiegyensúlyozni, pár éve tetszett volna ez a gondolat ... Azóta rájöttem és megtapasztaltam, hogy nem lehetsz egy másik ember kiegyensúlyozója. Az olyan embert, aki legalább valamilyen szinten nincsen rendben önmagával és a világgal körülötte, nem tudod kiegészíteni.
2022. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24es, példaképpen írtam, hogy könnyebben eltudják képzelni.
2022. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25 Értem. (Nem akartam, hogy odáig fajuljon a dolog, hogy a férfi a rossz és a nő a jó..)
2022. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!