Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet megtörni ezt az...

Hogyan lehet megtörni ezt az okkultista átkot?

Figyelt kérdés

A titoktartás megszegésének átka angolról fordítva: "én akaratomnál fogva alávetem magam egy pusztító és ellenséges akaratnak". Hogy kell ezt az átkot megtörni?


Eredetiben:"I voluntarily submit myself to a deadly and hostile current of will"



2022. jan. 22. 17:21
1 2
 11/15 Grimfox ***** válasza:
100%

Valaminek a megsemmisítése nem feltétlen pozitív affirmációt igényel. Bár tudtommal a legtöbb vonzás típusú módszer nem dolgozik tagadással. Pedig a tagadás csak emberi szemszögből tagadás, valójában ugyanúgy létrehozol valamit vele. Valamit, ami ellentétes azzal, amitől meg akarsz szabadulni. Én tagadással dolgoznék ebben az esetben. "Az átok nem létezik" "Nem sújt balsors". A hangsúly itt mindig a "nem"-en van. Ez a fő szándékhordozó. Ez belülről kifelé hat, nem kívülről vonz be valamit. Egy 1900-as évek elején kiadott könyvben elég erősen hangsúlyozták a tagadás hatékonyságát a vonzás témájában. Sőt, kiemelten fontosnak tartotta a szerző, főképp önvédelem területén.

Pozitív megerősítésként a "A saját sorosmat én irányítom" lehet megfelelő.

2022. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaid. Elgondolkodom rajta. Alszok rá egy egyet. Ha majd lesz még kérdésem holnap felteszem.
2022. jan. 22. 21:19
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia. Ha még van kedved válaszolni, megírnád-e -ha nem titok- hogy azok akik titoktartást fogadtak hogy törhetik meg az átkot? Azt írod: "Szerencsére az eskü szövegében el vannak rejtve kulcsok a megtörésre is, bár nem szándékosan." Szeretném megtudni ezeket a kulcsokat.
2022. jan. 23. 16:04
 14/15 Grimfox ***** válasza:
100%
Saját akaratodból, és aláveted magad. Ez a kettő a fontos kulcs, a harmadik az az erő minősége, aminek aláveted magad. A saját akaraton kívül mindennek az ellentétét kell tenni. Saját akaratodból elutasítod azt az említett halálos, és ellenséges erőt. Persze csak hasonló felkészlés után lehetséges, mint amit az eskü letétele előtt tett az ember, és az eskü egy rituálé része kell hogy legyen, ami elvágást, elszeparálást eredményez. Ez mint egyén elvágja a felavatottat az eskütől. De nem semmisíti meg az erőt, amire felesküdött, és azokat sem, akik felesküdtek rá. Szóval a rendtársak vélhetően eléggé zokon veszik, ha megszeged, és eldobod az esküdet. Az ő rosszakaratuk ellen nem ér semmit, ha leveted az esküdet. Ezért jobb ötlet eleve le sem tenni az ilyen esküket.
2022. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát ez az "én vagyok" magába foglalja az "én nem vagyokat" is..inkább a kettő között úton alázattal és az önpusztítás is csak illúzió...mondom én az "ápolt", 6 doboz alvás után...


Szerintem..ha minden Én vagyok,akkor minden ezzeljáró felelősség is az enyém,meg kell húzni a reális határokat miaz mi a "hatáskörömbe" tartozik és mi az amit a másikra bízhatok...tisztelem a karmikus tanulóleckéit,nem avatkozom bele,mert megbízom benne...


ott kell oldani,ahol kötöttél..

semmi sem csak fekete vagy fehér...mosolyogj :)

2022. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!