Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Siker történetekre vagyok...

Siker történetekre vagyok kivancsi szerelmi kötéssel kapcsolatban. Írj privát üzenetet és meséld el ,vagy akár válaszként ird meg !(?)

Figyelt kérdés
Akik hülyeségeket irnának hogy hülye vagyok stb... azok kíméljenek .. es tartsák magukban ,köszi .
2022. jan. 26. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Sikertörténet alatt mit értesz?


Én megcsináltattam, és sajnos sikerült is, pokollá tette mindkettőnk életét.

2022. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Humor Herold ***** válasza:

Nekem kamasz korom óta voltak nők az életembe, de egyikkel sem alakultak túl komolyan a dolgok.Mármint hogy teljesen lekössem magam.És most már bőven felnőttként sikeres ember vagyok.Megvan mindenem, majdnem mindent sikerült megvalósítanom az évek során amire vágytam.Ha viszont bármelyik kapcsolatom túl komolyra fordul,és összekötöm bármelyik nővel az életem, akkor később kizárt hogy megtudtam volna mindezt valósítani, amit most elmondhatok.Egészen máshogy alakult volna valószínű az életem. Ez valahol siker,szerelmi kötéssel,nem? :)

A happy end az lenne ha a folytatásban megtalálnám a párom, akivel leélhetem a hátralévő életem, és saját kis családot alapíthatnánk.Így lenne kerek, és teljes a dolog :) És akkor elmondhatnám hogy tökéletesen alakult az életem :)

2022. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!